Mało który uczeń przeczytał to dzieło w całości
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Rel
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2023, 21:22
Kiedy dostałem pana Tadeusza przeczytałem kilkanaście stron i zdałem sobie sprawę że nie wiem o czym czytam
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2022, 17:51
To po prostu słaba książka - nie wiem dlaczego to jest lekturą. Jest tyle lepszych dzieł... Czytając to (a nie przebrnęłam daleko) mogłam po kolei wskazywać co można by było poprawić, a nie jestem zawodowym pisarzem więc no...
Odpisz
28 listopada 2022, 11:09
Ta, "dzieło"
Odpisz
28 listopada 2022, 10:57
Nad Niemnem nie czytałem (jeszcze), ale to samo można powiedzieć o dziełach Sienkiewicza. Ciekawi bohaterowie, dobra fabuła, ale tak bujny i bogaty do przesady język, że wiele osób może mieć z nim problem, przez co gorzej odbierają całość. A szkoda
Odpisz
26 listopada 2022, 15:06
Pozytywizm i jego konsekwencje
Odpisz