Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2022, 07:52
Hej Oliwer
Odpisz
29 listopada 2022, 07:53
@Hermrona: Hej astrofizyk
Odpisz
29 listopada 2022, 07:54
@Hermrona: Hej wojtass
Odpisz
29 listopada 2022, 07:55
@Hermrona: Hej Nie mielony a schabowy
Odpisz
29 listopada 2022, 09:40
@Hermrona: Hej gościu który to czyta
Odpisz
29 listopada 2022, 20:09
@Hermrona: hej!
Odpisz
29 listopada 2022, 07:33
Dzięki internatu mnie połowa szkoły zna i za każdym razem słysze "Cześć nikoś"
Odpisz
29 listopada 2022, 07:12
twarz spider man super mem
Odpisz
29 listopada 2022, 06:09
A mnie nikt nie witał bo moja klasa była ukttea dziecinna, i sie śmiała że mam huv
Odpisz
28 listopada 2022, 21:23
Dobrze, że do mnie nie mówili wcale, tylko zbędne formalności.
Odpisz
25 listopada 2022, 12:42
Dosłownie ja kiedy w ciągu 8 lat udało mi się przytulić 3 dziewczyny z klasy i podać rękę dwóm chłopakom na przywitanie
Odpisz
28 listopada 2022, 21:05
@Talerz: przytulić trzy co?
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2022, 07:35
@Talerz: Osiągnąłeś więcej niż ja
Odpisz
29 listopada 2022, 19:40
@kreatywnylogin: gdybym była chłopakiem to faktycznie byłoby jakieś osiągniecie
Odpisz
25 listopada 2022, 10:26
Jak zapewne wszyscy wiecie posiadam osobowość medialną przez co zawsze witają się ze mną ludzie których nawet nie kojarze ale mi to schlebia
Odpisz
25 listopada 2022, 10:31
@DorjanOllo: czytać: wyglądam jakbym potrzebował pomocy a ci ludzie upewniają się czy wszystko ze mną w porządku
Odpisz
25 listopada 2022, 10:46
Boli Ciè dupe ze jestem sławny
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2022, 11:04
@DorjanOllo: osobiście wolałbym nie zostać pewnego dnia złapany na ulicy i wsadzony w kaftan bezpieczeństwa
Odpisz
25 listopada 2022, 10:32
Mnie było dziwnie jak zaczęli się ze mną witać, bo w podstawówce zazwyczaj byłem pomijany na ogół
W liceum nawet na mieście mi powiedzieli cześć jak mnie widzieli
Miła odmiana, sprawia że człowiek czuje się jakoś tak ludzko
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2022, 10:24
Hej Polakowaty
Odpisz
25 listopada 2022, 10:32
@Boberek00: hej
Odpisz