Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2017, 17:49
Elza... Elza, stap!
Odpisz
6 maja 2016, 18:09
Fajnie by było mieć taką moc ...szczególnie, gdy ktoś cię wkurzy :)
Odpisz
22 listopada 2014, 00:10
chyba ze śmiechu obudziłam mamę...oo
Odpisz
25 maja 2014, 21:03
nie róbcie se jaj ja lubie else i cały film kraina lodu
Odpisz
2 czerwca 2014, 18:10
@kubek200250: powiedz czemu Elsa nie chce być nazywana Erza?
było by tak ERRZA przestań!
Odpisz
6 czerwca 2014, 17:46
@obelus284: bo tak na prawde nazywa sie Erza
Odpisz
6 czerwca 2014, 19:50
@YourBiggestFear: suuuuuuuuper
kto z was oglodał fairy tail
Odpisz
26 maja 2014, 18:25
powinno się nazywać ,,Elsa nieprzestawaj śmiesznie jest" :D
Odpisz
22 maja 2014, 20:32
Spodziewałem się Dick Butt namalowane śniegiem ale ok...
Odpisz
22 maja 2014, 20:51
@AresXX22: Ja też 0.0
Odpisz
22 maja 2014, 19:37
Jeszcze tylko Dick Butt na koniec i git
Odpisz
22 maja 2014, 18:11
dobrze że sub zero korzysta ze swojej mocy tylko w walce
bo w tedy mielibyśmy przesrane
Odpisz
22 maja 2014, 19:13
@mrklorens: nom
Odpisz
22 maja 2014, 18:55
taka supermoc to ja rozumiem! żaden przestępca się (nie) wywinie!
Odpisz
22 maja 2014, 18:36
Sub-Zero a nie jakaś Elsa ;-;
Odpisz