Najlepszy sposób na podróżowanie w Skyrimie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Stany w pigułce
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przyszłość jest piękna
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2014, 18:18
*ale gwarantujemy że monitor się zniszczy po upływie 5 minut
Odpisz
24 maja 2014, 16:56
ja tam tam wjeżdżam koniem na wzgórza pod kątem 89 stopni
Odpisz
23 maja 2014, 20:47
Ja wszedłem na gardło świata z koniem bez przechodzenia fabuły i nie tankując mroźnej ścieżki ;p
Odpisz
23 maja 2014, 20:41
Jak się nudzę to tak robię.
Odpisz
23 maja 2014, 20:28
Najlepszy sposób na wchodzenie pod górę w Skyrim, ale w fallout NV musieli porobić niewidzialne ściany. :/
PS. Tak wiem że fallout NV jest starszy od Skyrim.
Odpisz
23 maja 2014, 20:20
w sumie to da się wchodzić pod 75 stopni w sumie to taka jakby wspinaczka tyle że łatwiejsza
Odpisz
23 maja 2014, 20:19
Eventually znaczy "wreszcie".
Odpisz