Gdyby "Grę o tron" zrobił Disney
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 kwietnia 2016, 23:21
nie btakuje nawet znakow satanistycznych
Odpisz
23 maja 2014, 10:30
Zobaczyłbym taką wersję tylko po to, by zobaczyć jak Disney zrobi sceny erotyczne których jest pełno XD
Odpisz
23 maja 2014, 14:49
@marcusfenix345: Pewnie by je pominęli. :/
Odpisz
23 maja 2014, 16:59
@LSD2000: Pewnie ta. Ale jednak ciekawi mnie jakby jednak te sceny wyglądały. Pewnie coś jak hentai porno.
Odpisz
23 maja 2014, 18:19
@marcusfenix345: Dzięki, właśnie sobie zacząłem je wyobrażać ;_;
Odpisz
24 maja 2014, 14:34
@marcusfenix345: Mój mózg po wyobrażeniu sobie tego... T_T
Odpisz
9 sierpnia 2015, 10:15
@bartol987: A mój *-T
Odpisz
9 sierpnia 2015, 13:06
@Kivera: Niema to jak odpowiedziec na komentarz sprzed roku,co?
Odpisz
9 sierpnia 2015, 18:00
@bartol987: Uwielbiam obserwować frustrację jejowiczów.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 18:48
@Kivera: Może bez jakieś wielkiej frustracji tutaj,pamiętam raz jak gościu mi odpisał do komentarza sprzed 3-4 lat i mnie tam poprawiał więc teraz jest spoko.Poprostu nie rozumiem tego odpisywania ._.
Odpisz
24 maja 2014, 00:32
taką wersję to bym oglądała
Odpisz
23 maja 2014, 17:39
gdzie można oglondać ten serial (kiążke czytałem )
Odpisz
23 maja 2014, 19:50
@BlueWolfPL: na zalukaj.tv :D
Odpisz
23 maja 2014, 16:20
Fajnie że ja tego nie oglądam więc nie wiem o co chodzi w takich obrazkach wiem że to serial ale nie wiem co się w nim dzieje
Odpisz
23 maja 2014, 10:19
Gdyby gre o tron zrobił Disney nastał by koniec swiata >_< *hejt*
Odpisz