"Ja bym to lepiej zagrał!"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 grudnia 2022, 16:27
Lub/ większość wuefistów gdyby nie kontuzja w 94'
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2022, 16:28
@ArthurMorgan: Oj tak, mój wfista w podstawówce byłby światowym mistrzem unihokeja gdyby nie został ugryziony w '87
Odpisz
1 grudnia 2022, 16:44
@ArthurMorgan: Mój w-fista z podstawówki był piłkarzem amatorskim, czy tam nieprofesjonalnym jak kto woli, ale naprawdę miał problem z nogą, raz przez zakrzep krwi, dlatego już nie gra w piłę i nie jest w-fistą, jest wójtem
Odpisz