Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2022, 19:12
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego akurat z dłoni? dlaczego z najczęściej używanej i dotykającej innych rzeczy części ciała? Dlaczego nie np, z łydki? Szrama na łydce na pewno mniej by przeszkadzała w dalszych przygodach.
Odpisz
8 grudnia 2022, 22:17
@BencV: zgadzam się, ale rana akurat na łydce mogłaby przeszkadzać trochę w chodzeniu czy bieganiu
Odpisz
8 grudnia 2022, 23:19
@brzydkafrytka: Czy ja wiem, chodzi tylko o takie draśnięcie żeby wypłynęło trochę krwi, nie trza wbijać ostrza głęboko. Można też naciąć na przedramieniu, gdziekolwiek, jest 1000 lepszych miejsc (byle nie tętnice xd)
Odpisz
9 grudnia 2022, 03:26
@BencV: przedewszystkim cięcie czy przykładanie nogi do kontraktu jest o wiele mniej wygodne, po drugie w nodze jest kilka wielkich żył i tętnic więc jak pojedziesz za glęboko łatwo się wykrwawisz, podczaa gdy ciecie ręki jest dość bezpieczne, po trzecie może celowo chcą żeby było bardziej widoczne i przypominało im o zawaetm kontrakcie
Odpisz
9 grudnia 2022, 15:51
@BencV: Dłoń jest do tego najlepsza, bo zraniona, praktycznie prawie nie przeszkadza w jej ruchu i ciężko w taki sposób się wykrwawić czy mocno zranić (przynajmniej nie w okolice paliczków czy nadgarstków). Rany dłoni do tego powinny się szybciej zrastać przez mniejszą i bardziej miękką tkankę skórną.
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2022, 19:45
Hope Mikaelson
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2022, 18:05
Dziesięcioletni ja, kuedy chcialem być cool jak postać w filmie i przeciąłem sobie rękę w ten sposób: Aua, k...a, rzeczywistoście...!
Odpisz
8 grudnia 2022, 19:03
@Figarus: selekcja naturalna
Odpisz
7 grudnia 2022, 22:01
Śmieszy jak postacie sobie w tak łatwy sposób przegryzają palce
Odpisz
7 grudnia 2022, 10:36
Odpisz
7 grudnia 2022, 09:37
Jakby kogoś interesowało co to jest za nóż na dolnym zdjęciu to jest to WE Knife Banter
Odpisz