Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
No to posłuchane
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2022, 14:15
Gdy nie pada i nie wieje wiatr to się w zim ie fajnie spaceruje bo nie ma ludzi i jest spokój
Odpisz
9 grudnia 2022, 14:18
@Leszy: "Nie ma ludzi, przejdę się na spacer - pomyślał kowalski... I 20 innych osób"
Odpisz
9 grudnia 2022, 15:06
@Leszy: byłoby ciepło, gdyby nie ten wiater
Odpisz
9 grudnia 2022, 15:43
@IkarAviator: to i jeszcze mróz po twarzy. Na szczęście pandemia pokazała mi użyteczność maseczek w zimę
Odpisz
9 grudnia 2022, 18:07
@Polalak: komin na uszy, czapka będzie go utrzymywać
Widać co przed sobą i naprzód
Tak to nawet podczas opadów się w miarę przyjemnie spaceruje
Odpisz