Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AlMalina

17 grudnia 2022, 22:36

To niech zmienią pracę xD. Je**ć kontrolerów, prawie wszyscy to chamy

Avatar Kaczkodon

12 grudnia 2022, 16:16

Nie rozumiem czemu ludzie nie kupują biletów na lomunikację
To jwst ułamek wydatków z całego miesiąca a w porównaniu do innyxh šrodków jest naprawdę tanio
Poczytajcie sobie co to jest "efekt gapowicza" i z zaoszczędzonych fortun na biletach zbierajcie na samochówd, bo nigdzie nie dojedziecie

Avatar thorin13

12 grudnia 2022, 16:31

@Kaczkodon: w niektorych miejscach bardziej oplaca sie płacic mandat za każdym razem niż kupować bilet (ja i tak jako porządny obywatel zawsze mam bilet)

Avatar Kaczkodon

12 grudnia 2022, 16:35

@thorin13: co do mandatów, w Katowicach jest tzw. bilet pokutny
Zamiast mandatu możesz kupić sobie bilet na 6 miesjęcy o jeździć w cenie ,mandatu"

Avatar feniks100

12 grudnia 2022, 17:00

@Kaczkodon: Pierwsze słyszę.

Avatar ChickenEatsRainbows

12 grudnia 2022, 21:59

@Kaczkodon: Ja mam kartę miejską i sobie jadę tramwajem nie kasując nic B)

Avatar BLAWK

13 grudnia 2022, 09:58

@Kaczkodon: albo wyrobić sobie kartę honorowego dawcy i móc sobie jeździć za darmo

Avatar thorin13

13 grudnia 2022, 19:18

@BLAWK: przynajmniej kilka lub kilkanaścia lat trzeba pracować

Avatar kamil77

14 grudnia 2022, 09:52

@BLAWK: Dopóki nie trafisz do Poznania a tam zonk - krwiodawca musi wyrobić sobie dodatkową kartę, która, co prawda grosze, ale jednak kosztuje. Po co to? Żeby odciąć krwiodawców turystów - lokals znajdzie na to czas i przeboleje kilka złotych, turysta nie będzie zapieprzał po urzędach. Ot wredota miejska

Avatar Hiholatek

12 grudnia 2022, 19:52

W Anglii nie ma kanarów, ale nie wejdziesz do autobusu, gdy kierowcy nie pokażesz wcześniej zakupionego biletu, albo gdy u niego go nie kupisz

Avatar Po_Prostu_Ktos

12 grudnia 2022, 16:05

W moim mieście komunikacja jest całkowicie darmowa

Avatar Kaczkodon

12 grudnia 2022, 16:36

@Po_Prostu_Ktos: A takie tylko pyatnko, duże to miasto bo wiem że mniejsze maista mają takie możliwości ale nie słyszałem czy jakieś duże

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2022, 16:37

@Po_Prostu_Ktos: Chad miasto

Avatar reedy7

12 grudnia 2022, 17:12

@Kaczkodon: często tak jest na wsiach, że jeżeli uczeń mieszka 20km od szkoły to szkoła musi mu zapewnić autobus w dodatku darmowy.

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2022, 16:36

Kanary kontratakują

Avatar VincyI

12 grudnia 2022, 15:37

To mnie nie powstrzyma

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2022, 10:21

Nie trzeba byłoby kontrolować jakby transport publiczny był za friko

Avatar krzysiulka10

11 grudnia 2022, 10:26

Transport publiczny to moim zdaniem jedna z tych rzeczy która powinna być opłacana za podatki, w przeciwieństwie do *NIEKTÓRYCH*, *PEWNYCH*, projektów rządowych.

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2022, 10:29

@krzysiulka10: fr, każdy korzysta z tego, zwłaszcza właściciele samochodów bo mniejsze korki

Avatar EnderKGunner34

11 grudnia 2022, 10:30

@krzysiulka10: W niektórych miastach tak robią, wystarczy mieć przy sobie kartę mieszkańca i elo

Avatar Rey_Palpatine

Edytowano - 11 grudnia 2022, 12:52

@krzysiulka10: u mnie bilet normalny prawie 5zł, ulgowy 3,60zł bo wszystko idzie na projekty dla emerytów, a ja mieszkam w takim średnim mieście, nie np. w Warszawie

Avatar IkarAviator

11 grudnia 2022, 11:18

czytasz sam tytuł artykułu i wiesz, że kraków

Avatar Batman_XD

11 grudnia 2022, 10:39

W sumie fajnie, będzie można obejrzeć MMA za darmo.

Avatar De_la_cat

11 grudnia 2022, 10:32

Kontrolerzy biletów (nie pociągowych) nadal istnieją?

Czas na operacje Neptunus

Avatar CupOfWater

11 grudnia 2022, 10:19

Żul bez biletu vs Kanar po szkoleniu
Walka pisana na tablicach w tramwajach
Dwóch do środka, wyjdzie jeden

Avatar Dziwak

11 grudnia 2022, 10:19

To mnie nie powstrzyma

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Boberek00
Dodane przez: Boberek00

Fergus

Ziarenko traumy wyrosło

Młodzi gniewni

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka