Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ostry ten sędzia
Tymi się chodzi
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2022, 22:36
To niech zmienią pracę xD. Je**ć kontrolerów, prawie wszyscy to chamy
Odpisz
12 grudnia 2022, 16:16
Nie rozumiem czemu ludzie nie kupują biletów na lomunikację
To jwst ułamek wydatków z całego miesiąca a w porównaniu do innyxh šrodków jest naprawdę tanio
Poczytajcie sobie co to jest "efekt gapowicza" i z zaoszczędzonych fortun na biletach zbierajcie na samochówd, bo nigdzie nie dojedziecie
Odpisz
12 grudnia 2022, 16:31
@Kaczkodon: w niektorych miejscach bardziej oplaca sie płacic mandat za każdym razem niż kupować bilet (ja i tak jako porządny obywatel zawsze mam bilet)
Odpisz
12 grudnia 2022, 16:35
@thorin13: co do mandatów, w Katowicach jest tzw. bilet pokutny
Zamiast mandatu możesz kupić sobie bilet na 6 miesjęcy o jeździć w cenie ,mandatu"
Odpisz
12 grudnia 2022, 17:00
@Kaczkodon: Pierwsze słyszę.
Odpisz
12 grudnia 2022, 21:59
@Kaczkodon: Ja mam kartę miejską i sobie jadę tramwajem nie kasując nic B)
Odpisz
13 grudnia 2022, 09:58
@Kaczkodon: albo wyrobić sobie kartę honorowego dawcy i móc sobie jeździć za darmo
Odpisz
13 grudnia 2022, 19:18
@BLAWK: przynajmniej kilka lub kilkanaścia lat trzeba pracować
Odpisz
14 grudnia 2022, 09:52
@BLAWK: Dopóki nie trafisz do Poznania a tam zonk - krwiodawca musi wyrobić sobie dodatkową kartę, która, co prawda grosze, ale jednak kosztuje. Po co to? Żeby odciąć krwiodawców turystów - lokals znajdzie na to czas i przeboleje kilka złotych, turysta nie będzie zapieprzał po urzędach. Ot wredota miejska
Odpisz
12 grudnia 2022, 19:52
W Anglii nie ma kanarów, ale nie wejdziesz do autobusu, gdy kierowcy nie pokażesz wcześniej zakupionego biletu, albo gdy u niego go nie kupisz
Odpisz
12 grudnia 2022, 16:05
W moim mieście komunikacja jest całkowicie darmowa
Odpisz
12 grudnia 2022, 16:36
@Po_Prostu_Ktos: A takie tylko pyatnko, duże to miasto bo wiem że mniejsze maista mają takie możliwości ale nie słyszałem czy jakieś duże
Odpisz
12 grudnia 2022, 16:37
@Po_Prostu_Ktos: Chad miasto
Odpisz
12 grudnia 2022, 17:12
@Kaczkodon: często tak jest na wsiach, że jeżeli uczeń mieszka 20km od szkoły to szkoła musi mu zapewnić autobus w dodatku darmowy.
Odpisz
12 grudnia 2022, 16:36
Kanary kontratakują
Odpisz
12 grudnia 2022, 15:37
To mnie nie powstrzyma
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:21
Nie trzeba byłoby kontrolować jakby transport publiczny był za friko
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:26
Transport publiczny to moim zdaniem jedna z tych rzeczy która powinna być opłacana za podatki, w przeciwieństwie do *NIEKTÓRYCH*, *PEWNYCH*, projektów rządowych.
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:29
@krzysiulka10: fr, każdy korzysta z tego, zwłaszcza właściciele samochodów bo mniejsze korki
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:30
@krzysiulka10: W niektórych miastach tak robią, wystarczy mieć przy sobie kartę mieszkańca i elo
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2022, 12:52
@krzysiulka10: u mnie bilet normalny prawie 5zł, ulgowy 3,60zł bo wszystko idzie na projekty dla emerytów, a ja mieszkam w takim średnim mieście, nie np. w Warszawie
Odpisz
11 grudnia 2022, 11:18
czytasz sam tytuł artykułu i wiesz, że kraków
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:39
W sumie fajnie, będzie można obejrzeć MMA za darmo.
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:32
Kontrolerzy biletów (nie pociągowych) nadal istnieją?
Czas na operacje Neptunus
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:19
Żul bez biletu vs Kanar po szkoleniu
Walka pisana na tablicach w tramwajach
Dwóch do środka, wyjdzie jeden
Odpisz
11 grudnia 2022, 10:19
To mnie nie powstrzyma
Odpisz