Pamiętam nauczycielka od matematyki zawsze mówiła, by ćwiczyć te łatwiejsze pytania, a nie najtrudniejsze, bo ważne jest znać podstawy. "Więcej punktów zdobędziesz robiąc wiele łatwych pytań niż parę trudnych"
@Nocta: O, a u nas właśnie tak, że na pytania otwarte bo "tam można więcej nazbierać, bo za samo ułożenie już coś jest, a w zamkniętych w razie czego można strzelać"
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2022, 16:20
Jak.
Odpisz
11 grudnia 2022, 16:32
@Witness: żyjemy w symulacji mordo
Odpisz
11 grudnia 2022, 16:52
@De_la_cat: ok👍
Odpisz
17 grudnia 2022, 00:28
@De_la_cat:
Odpisz
14 grudnia 2022, 01:21
Pamiętam nauczycielka od matematyki zawsze mówiła, by ćwiczyć te łatwiejsze pytania, a nie najtrudniejsze, bo ważne jest znać podstawy. "Więcej punktów zdobędziesz robiąc wiele łatwych pytań niż parę trudnych"
Odpisz
15 grudnia 2022, 12:05
@Nocta: O, a u nas właśnie tak, że na pytania otwarte bo "tam można więcej nazbierać, bo za samo ułożenie już coś jest, a w zamkniętych w razie czego można strzelać"
Odpisz
14 grudnia 2022, 07:49
już na jednym sprawdzianie dostał bym zero punktów
Odpisz
12 grudnia 2022, 00:19
"tego punkta"? a nie czasem " ten punkt"?
Odpisz