Nowy ulubiony sprzęt Beara Gryllsa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2020, 22:13
Świetnie,ale ile prądu konkretnie? Poza tym korporacje nie dopuszczą do u nie zależnienia Afryki bo im się to opłaca.
Odpisz
27 maja 2014, 18:13
No chyba nie, niby jak to ma działać?
Odpisz
26 maja 2014, 00:46
Hahahahaha :D Ło ku*wa, w co Ci ludzie wierzą ! Może jeszcze wynalazły żarówkę którą jak osikasz to zaczyna świecić na zielono ? Jakieś dowody w miarę wiarygodne, nie z pudelka czy z super expresu to będę mógł się przestać śmiać z bzdur. Takie bajki to może na stronę niewiarygodne kropka pe el może iść ale tutaj nie róbcie wodę z mózgu małym użytkownikom.
Odpisz
25 maja 2014, 16:10
Ciekawe ile prądu w sumie z litra wycisną, bo to że "będzie produkować prąd przez sześć godzin" jakoś mnie nie przekonuje xd
Odpisz
25 maja 2014, 21:44
@Roger909: Na żarówkę.
Odpisz
25 maja 2014, 20:59
WTF ?!?!?!
Odpisz
25 maja 2014, 20:06
Bo nikt nigdy nie sikał, tylko Bear Grylls.
Odpisz
25 maja 2014, 19:23
dlaczego dla Beara Gryllsa? on by tak nie marnuje moczu .-. napić się trzeba ;-;
Odpisz
25 maja 2014, 18:42
Phi! Zaraz się uczepią wielkie korporacje i rząd, i skonfiskują, bo im się nie będzie opłacało, pod pretekstem że szkodliwe dla środowiska, albo jeszcze co innego. Tak samo było z prototypem silnika na wodę.
Odpisz
25 maja 2014, 15:08
jak znam życie to jak nie znajdą sponsora to nawet z tego ani grosza nie dostaną...
Odpisz