Mówcie mi Arnold Czarnoczarny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Sami chcieli
Starcie tytanów
Małpa to stan umysłu
Przecież tytuł jasno na to wskazuje
Gotowi zacząć dorosłe życie?
Dobra robota
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 grudnia 2022, 17:40
Axel w większości piosenek:
Jestem bad guy XD
(Z kilkoma wyjątkami,ale tak, siedzi cicho i nawala na perkusji).
Odpisz
13 grudnia 2022, 11:20
W swojej okolicy zauważyłam że punki/metalheads to bardzo mili i kulturalni ludzie.
Po obejrzeniu jakiegoś programu ostatnio nawet zaczęłam wierzyć, że to światowy fakt, a ludzie i tak często mijają takich ludzi szerokim łukiem, bo "wyglądają dziwnie".
Program był o pieskach i jednym z bohaterów odcinka był rosły pan metalhead jeżdżący na swoim Harleyu z małym, białym, kudłatym pieskiem, któremu nawet zrobił specjalne siedzisko, by mógł z nim jeździć tak komfortowo jak to tylko możliwe. I potem poszedł do baru, w którym spotykał się z innymi rosłymi panami metalheadami na harleyach i oni wszyscy mieli swoje małe Dropsiki, Cukiereczki Itp.
Czy panowie wyglądali jakby jedną ręką mogli zmiażdżyć samochód dla zachcianki? Tak. Ale oni tylko chcieli sobie jeździć ze swoimi małymi pieskami i spędzać razem czas popijając bezalkoholowe piwo
Odpisz
11 grudnia 2022, 22:36
Rel (sam słucham metalu)
Odpisz
11 grudnia 2022, 21:59
Loud is proud.
Odpisz