Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2016, 16:25
Ma pewnie kwaśną minę
Odpisz
23 maja 2014, 17:32
?
Odpisz
23 maja 2014, 19:28
W reklamie sympatycznego sklepu dzieciak nie wygląda na szczęśliwego. Chyba że to tylko przypadkowy grymas podczas przeżuwania (jadł czekoladę).
Odpisz
27 maja 2014, 02:57
@Nilenka: A jaka to reklama?
Odpisz
27 maja 2014, 17:08
@WarCraft: "*śpiewanie* Codzień rano obok mnie w odido mam to co chcęęęę! *koniec śpiewania*
Odido- od domu blisko, do domu wszystko."
Odpisz
24 marca 2016, 21:56
@Nilenka: Świeże produkty kuszą wzrok, że...
Odpisz
26 maja 2014, 13:36
Czyli nie tylko ja to zauważyłam...
Odpisz
26 maja 2014, 15:29
@vulpix: ja to przewijałem 50 razy i nie wiedziałem czy to dziecko płacze czy jest szczęśliwe ale doszedłem do wniosku że beczy a i nigdy nie pójdę do odido
Odpisz
16 października 2015, 19:15
@vulpix: tak, nie tylko ty
Odpisz
7 września 2014, 12:01
jego mina mówi całą prawdę o tym sklepie
Odpisz
26 maja 2014, 20:32
ja jak weszłam na Yt i za 5 razem skapnełam się że dzieciak Beczy .-.
Odpisz
26 maja 2014, 17:58
Jaki mały troll xD
Odpisz
26 maja 2014, 15:39
wiedziałam, że on płacze! tylko szkoda, że nikt mi nie wierzył :(
Odpisz