Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Aramil1993

17 grudnia 2022, 01:08

Różnica jest taka że PO chciało sprzedać Lotos Rosji, a PiS "sprzedał" czy raczej połączył Lotos z Orlenem, państwową spółką.

Avatar Smuteczek

17 grudnia 2022, 01:38

@Aramil1993: Gardzę Pisem, ale PO to jakaś podróba polityków nasłana na nas przez Niemcy i Rosję.

Avatar StarBurns

17 grudnia 2022, 17:44

@Aramil1993: 30% udziałów sprzedali Arabii Saudyjskiej i dali im prawo weta w kluczowych decyzjach.

Avatar Grewest

18 grudnia 2022, 11:40

@Smuteczek: Sugerujesz że platforma to partia prorosyjska? xd

Avatar Smuteczek

18 grudnia 2022, 16:56

@Grewest: Sugeruję, że to niemieckie onuce robiące interesy z ruskimi. Co tylko dalej pokazuje, że niemiec to sprzedajna k...a.

Avatar pawelec323232e2

17 grudnia 2022, 10:02

Wypowiem się na temat polityki. Zanim przeczytasz wiedz że jak chcesz mi dać strzałkę w dół to proszę odpowiedz dlaczego to zrobiłeś i co ci się nie podoba, w końcu tu jesteśmy anonimowi i możemy wymieniać się poglądami. Według mnie Donald Tusk jest proniemiecki a tego nam w polsce nie potrzeba. Próbuje być młodzieżowy i fajny na naprzyklad kanale YouTube robiąc różnorakie memy itd. aby dotrzeć do młodej widowni i zrobić im zmieszanie w mózgu że Tusk jest ok. Tusk sprzedał Polskę i uciekłby najszybciej z polski do niemiec w razie zagrożenia militarnego. Sprzedałby także kopalnię Polską, rozbroił by państwo i ogólnie działał na rzecz niemiec. Gardzę sprzedawaniem dóbr polski i jej złóż i jako że robi to kto inny niż Donald Tusk to dalej ma na to wpływ. Dlaczego? Niemcy chcieli zamknięcia kopalni. A Donald Tusk jest (nie)ukrytym wspieraczem niemiec. Gdyby był prezydentem za czasów drugiej wojny światowej oddał by Gdańsk niemcom i ogólnie całą Polskę. Nie ukrywam odrazy do Niemców, dalej czuję totalny brak zaufania przez historię błędnego koła. Niemcy prawie zawsze byli przeciwko nam jeżeli nie zawsze. Gdy niemcy zyskały poczucie że mogą zawładnąć światem były bardzo egoistyczne oraz brutalne. Dobrym przykładem jest Auschwitz Birkenau w którym gw...ono, mordowano i poniżano więźniów różnego pochodzenia najczęściej żydowskiego. Nie mieli oni litości dla nawet dzieci które głodzono i prowadzono do komory gazowej. Niemcy kochali torturować ale nie tylko dla uzyskania informacji a dla przyjemności i zabawy co jest strasznie okrutne, nie mieli nawet sumienia. Rozstreliwywali kiedy tylko chcieli, pod mórem stawały dzieci, nastolatkowie, młodzi dorośli, dorośli, dziadkowie i babcie. PO jest właśnie proniemieckie, tusk proniemiecki i budka proniemiecki i wiele wiele innych. Nie dajcie się zwieść młodzieżowym słowom i próbowania byciem cool ponieważ jakby przyszło co do czego to byśmy wszyscy się zdziwili. W dzisiejszym świecie brat brata sprzedaje za kilo kartofli. Obudźmy patriotyzm wolnej polski. Przestańmy podlegać i ufać innym krajom, jakimkolwiek! Anglia, USA, francja i inne kraje miały nam pomagać w sytuacji zagrożenia przed drugą wojną światową, a to my uratowaliśmy wielu z nich naprzyklad podczas bitwy o Anglię dywizjon 303 podjął się ciężkiego zadania uratowania kraju który nam nie pomógł. Rosja nas także zaatakowała a USA zamiast nas ratować dała broń ZSRR. ZSRR zatrzymał ataki na Niemców kiedy już byliśmy ich "sprzymierzeńcami" podczas powstania warszawskiego aby Niemcy miały łatwiejsze zadanie. Czemu rosja nam nie pomogła. No czemu? Nie chciała by polska się odrodziła aby potem łatwo ją przejąć i mieć nad polską kontrolę. No przecież łatwiej jak nie będzie buntowników, tak samo w prl kiedy to buntowników mordowano w okrutny sposób. Zabito księdza Popiełuszko który motywował ludzi do działania. Teraz też może mordowane są osoby dobrze wpływowe.

Avatar Hamczurk

17 grudnia 2022, 10:59

@pawelec323232e2: dobrze gada polać mu

Avatar WielkiSpod

17 grudnia 2022, 13:09

@pawelec323232e2: O ile z większością się zgadzam, o tyle Holocaust to raczej kiepski przykład. Strażnikami nie byli zwykli poborowi tylko ludzie, którzy wiedzieli, na co się piszą, a sadyści znajdą się wszędzie. Prawie każdy kraj (Rzeczypospolitej nie wyłączając) ma w historii takie sytuacje. Gdyby Hiszpanię oceniać przez pryzmat Konkwistady, też uważalibyśmy ich za potwory. Teraz ważniejsze pytanie, czy przy ocenie narodu ocenia się przeciętnego obywatela, czy tych mających wpływ na jego działania, władzę. Z tego samego okresu historycznego dużo lepszym przykładem byłoby samo złamanie paktu o nieagresji.

Avatar pawelec323232e2

17 grudnia 2022, 13:18

@WielkiSpod: oczywiście nie wszyscy ludzie popierali działania Hitlera. Ale była to była mniejszość którą mordowano. Większość niemieckich bab popierało demoniczne działania swego państwa oraz salutowały na rzecz niemiec i wtedy kiedy hitler podniecał się że może przejąć świat. Dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie się moim komentarzem

Avatar WielkiSpod

17 grudnia 2022, 14:00

@pawelec323232e2: Trudno ocenić, ilu naprawdę go wspierało, biorąc pod uwagę, kto to mierzył i w jakim celu

Avatar pawelec323232e2

17 grudnia 2022, 14:45

@WielkiSpod: to widać na zdjęciach nagraniach i w historii MOIM ZDANIEM

Avatar WielkiSpod

17 grudnia 2022, 15:17

@pawelec323232e2: W jaki sposób widać na zdjęciach poglądy polityczne względem grupy, która za odmowę wykonania gestu mogła posłać wiadomo gdzie?

Avatar Hamczurk

17 grudnia 2022, 15:23

@WielkiSpod: widać za to radość na twarzach ludzi skandujących wielkość partii xD

Avatar pawelec323232e2

17 grudnia 2022, 15:32

@WielkiSpod: proszę o zaprzestanie dyskusji aby nue doprowadzić do kłótni między nami bo widzę że ciężko między nami dojść do konlkuzji, nasze poglądy się nieco ścierają i nie mamy już zbytnio tematów do rozmowy oprócz kłótni

Avatar Grewest

18 grudnia 2022, 11:44

@pawelec323232e2: Zamiast argumentować dlaczego nie warto głosować na Tuska, uprawiasz gdybologię co by było gdyby w 39 Tusk był prezydentem.

Ps. Anglia i Francja nam pomogła w 39, wypowiadając wojnę Niemcom.

Avatar DiabVCH

16 grudnia 2022, 21:46

Tusk teraz z nitrem będzie nagrywał na yt. Mejza coś tam mówił.

Avatar Hamczurk

16 grudnia 2022, 20:55

pomijając gdzie został i miał zostać sprzedany kekw

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Wiele widział, wiele przeszedł

Spryciara

Takiego to aż szkoda zbijać

Kasa to nie wszystko

Że też sam na to nie wpadłem

Pewna siebie kasjereczka

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka