Deszcz pada na dnie oceanu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2019, 23:30
To bardzo zimny metan
Odpisz
25 lipca 2018, 11:19
Logika SpongeBoba.
Odpisz
21 maja 2017, 12:23
Wichura jest na dnie oceanu.
Ponieważ jeb*ać logikę.
Można rozpalić ogień na dnie oceanu.
Ponieważ jeb*ać logikę.
Twórcy spongeboba jeb*ą logikę.
Bądźmy jak twórcy spongeboba.
Jeb*y logikę.
Odpisz
20 listopada 2016, 12:08
Rozpalanie ogniska pod wodą - ponieważ ebać logikę!
Restauracja z kuchenką gazową pod wodą - ponieważ ebać logikę!
Basen na dnie oceanu w którym spongebob prawie się utopił - ponieważ ebać logikę!
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:02
kupiłem łódź podwodną.
Odpisz
27 maja 2014, 13:54
Zgodnie z najnowszymi odkryciami to zjawisko jest możliwe dzięki wysokiemu stężeniu chlorku potasu w wodzie. Jak wiadomo chlorek potasu jest znacznie cięższy od wody oraz się w niej nie rozpuszcza tworząc swego rodzaju krople gazów pod wodą, krople te opadają tworząc przecudny deszcz. Takie zjawisko jest bardzo rzadkie do zaobserwowania przez człowieka , gdyż nasza skura emituje nadchlorek Telluru który w kontakcie z tym "deszczem" neutralizuje go. Jak dotąd tylko jeden forograf zrobił zdjęcie temu zjawisku, a był nim amerykanin pochodzenia litewskiego Igor Tubeiovich
Odpisz
27 maja 2014, 14:19
@Paulius: Najnowszymi, a ten odcinek Spongebob'a jest starszy.
Odpisz
27 maja 2014, 16:58
@Paulius: Pozdro dla Wiktorii
Odpisz
14 października 2014, 11:44
@Paulius: yyyy co kur#a? Za długie
Odpisz
9 grudnia 2014, 08:08
@Paulius: skóra przez ó
Odpisz
27 maja 2014, 16:03
najlepsze odkrycie SpongeBoba : Skalmar odkryłem jak zamoczyć mop bez wkładania go do wiadra!
Odpisz
27 maja 2014, 19:41
@Assasin666: prawda
Odpisz
27 maja 2014, 19:40
sapanob kiedys tobil sie w basenie -_-
TO W 100% LOGICZNE !
Odpisz
27 maja 2014, 18:27
To jest nic! Są rzeczy, które niszczą system i logikę jeszcze bardziej z tej kreskówki!
Odpisz
27 maja 2014, 15:43
To tak jakby powiedzieć: Jak skutecznie jabłko?
Odpisz
27 maja 2014, 14:06
Tak samo w pewnym odcinku u Skalmara nalewali sobie wody do szklanek...
Odpisz
27 maja 2014, 14:42
@glukonard70: Lub w jakimś się topili w wodzie w wodzie ._.
Odpisz
27 maja 2014, 15:13
@renamon: albo jak zrobili ogień pod wodą .-.
Odpisz
27 maja 2014, 15:25
@Equilibrium: Albo... dobra nie chce mi się szukać w pamięci... .-.
Odpisz
27 maja 2014, 14:19
A może to deszcz powietrza z powierzchni? :D
Odpisz