Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar acocieto666

28 maja 2014, 13:04

ja bym zabił oboje na miejscu nawet bym sie nie wachał. uciekłbym i krył się żyjąc w niepokoju ze swoją rodziną. gówno mnie obchodzi czy poszedłbym do pierdla. to była obrona własna.

Avatar RozowaLandryna

28 maja 2014, 22:06

@acocieto666: G*wno byś zrobił. W gacie.

Avatar acocieto666

29 maja 2014, 07:26

@RozowaLandryna: chodzę do szkoły hitmana. wiem gdzie mieszkasz...

Avatar Grzechoooo

20 września 2018, 14:49

@acocieto666: hahahahaha, wspaniale!

Avatar Ash_Swordtower

20 lutego 2020, 22:52

@Grzechoooo: halo? Dzwonię z przeszłości. Obecnie poprawiono kilka ustaw i taka sytuacja już nie powinna mieć miejsca. Wprowadzono pojęcie "ochrony koniecznej" i "ochrony miru domowego". Polecam poczytać

Avatar skate07071

4 września 2014, 17:04

Racja... Trzeba by było poświęcić życie żeby włamywacze za nielegalne przetrzymywanie broni, próbę zabójstwa, kradzież i wtargnięcie na posesje dostali zaledwie 10 lat... To jest chore. Ja bym temu ziomkowi dał medal za odwagę. Nawet ja nie umiałbym zabić 2 typów z bronią.

Avatar bylejakbylegdzie

24 maja 2014, 18:58

tak to jest jak się nie wie że polskie prawo nie uznaje samoborony bo w tej sytuacji powninien spie**olić i dzwonić na policję która może by zaczęła poszukiwania po jakimś czasie albo natychmiast jeśli ktoś zginął

Avatar Maks2603

31 maja 2014, 10:55

@bylejakbylegdzie: Taa uciekać z całą rodziną z domu i ryzykować że nas złapią (włamali się przecież do domu to jak mieli bezpiecznie uciec?!) Ryzykować stratę majątku i to że nasza kochana policja ich nie złapie. A nawet jakby ich złapali to dostali by z 5 lat więzienia i dalej mogliby by to robić. Jednostki niebezpieczne powinno się usuwać ze społeczeństwa, a najlepiej z tego świata.

Avatar Assasin666

28 maja 2014, 07:29

Jak zwykle! Absurd goni kolejny absurd. Ciekawe że w USA wszędzie można okopać napastników a w niektórych stanach można ich zwyczajnie zabić. Teraz jedno pytanie : Panie premierze Jak żyć???!!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Assasin666

29 maja 2014, 17:15

@Nextt: to co masz wąty że napisałem coś dłuższego niż dwa wyrazy przynajmniej nie piszę super rozwiniętych komentarzy jak połowa jejowiczów typu XD albo O_O i to są ich wypowiedzi

Avatar Nextt

29 maja 2014, 20:09

@Assasin666: To ty masz problem ze piszę za krótkie komentarze.

Avatar AdiXiks

28 maja 2014, 18:00

Sprawiedliwość. Szkoda że Al-Kaida nie zajmie się sejmem.

Avatar Filek

28 maja 2014, 16:44

przecież zrobił to w obronie osobistej. A co miał zrobić jak nie zabić? Zapytać się ich grzecznie czy wyjdą kiedy mieli przy sobie broń? Na pewno by odpowiedzieli, przeprosili za wtargnięcie i sobie wyszli. Po jakiego huya ktoś wymyśla takie prawo skoro i tak go sami nie przestrzegają kiedy mają określić przebieg sytuacji?

Avatar Sniper02

28 maja 2014, 15:50

Muszę zostać polistykiem.I ustalić podatek dla tuska 10x większy niż on ustali.Od niego zależy teraz czy będzie płacił miliony czy grosze...I JEGO RODZINA

Avatar PeterioS

28 maja 2014, 14:04

ech, szkoda gadać... -.-

Avatar Findor

Edytowano - 28 maja 2014, 11:05

specjalnie założylem konto, bo aż mnie krew zalewa jak sie dajecie w oczywisty sposób manipulować. media coś zmienią. powiedzą połowe, wy niedocztacie i juz piszecie petycje do premiera o ułaskawienie. Prawda jest taka że facet miał długi, oni przyszli żądać pieniedzy. Podobno to ojczym był pijany a nie oni. ( kto ku*wa idzie żądać spłacenia długo naje**ny? ) a facet ich gonił tak? kiedy goście opuszczali mieszkanie. Ci ludzie. nie przecze ze bandyci mieli jednak rany od noza na plcecach. co to kurna za obrona konieczna. Siostra natomiast była w domu dlatego że zauwazyła ich na ulicy i przybiegła do domu poinformować brata że nadchodzą i żeby się przygotował. Serio. nei dziwię się że rząd nas tak dymie w dupe skoro tak sie da wami łatwo zmanipulować. czekam na hejty :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

28 maja 2014, 13:41

@Findor: Wszystko fajnie, spoko daję łapke w górę, ale skąd ty to wiesz? Byłeś tego świadkiem?

Avatar Findor

Edytowano - 28 maja 2014, 13:58

poprostu też mnie to zbulwersowało na początku i stwierdziłem że przeczytam kilka artykułów, zresztą prawda. wszyscy piszą co innego ale jednak kilka faktów sie powtarza i na logike tez monża dojsć do kilku wniosków na niekorzysć oskarżonego.

Avatar diablo_piekla

28 maja 2014, 11:09

Zdanie zostało wyrwane z kontekstu, bo podobno całe spotkanie miało "podłoże narkotykowe" i do tego mógł to jeszcze zgłosić do sądu europejskiego którzy rozpatrzyli całą sprawę według własnych praw i mogli nawet rozkazać zmienić obecne prawo, bo politycy nie będą ryzykować tylu pieniędzy dla siebie żeby zachować jedno głupie prawo.

Avatar gulpin

28 maja 2014, 08:43

Podobno przekroczyl granice obrony koniecznej, goniac uciekajacych z mieszkania bandytow i zadajac wielokrotne ciosy norzem w ciala napastnikow

Avatar
heroes10

Edytowano - 28 maja 2014, 10:22

@gulpin: "Mężczyźni z nieustalonych powodów wtargnęli do mieszkania, w którym przebywał Damian R., jego matka, ojczym i młodsza siostra. Byli pijani i uzbrojeni w pałkę teleskopową oraz pneumatyczny pistolet. Jeden z nich miał na twarzy kominiarkę. Grozili Damianowi R. śmiercią, rzucili się na niego. Doszło do szarpaniny, w której uczestniczył również ojczym oskarżonego.

W trakcie bójki Damian R. sięgnął po kuchenny nóż i zadał atakującym kilka ciosów. Napastnicy zostali wypchnięci z mieszkania. Rodzina wezwała policję. Jednego z rannych znaleziono na 5. piętrze bloku, drugiego przed klatką schodową. Obaj zmarli po przewiezieniu do szpitala"


Jeżeli nieznajomi z buta wbili by mi się do mieszkania i jeszcze się odgrażali i byli w kominiarkach zrobiłbym dokładnie to samo bo pobić bym się nie dał z własnej woli powinien dostać dozór psychologa i skierowanie do szpitala żeby zobaczyć czy nie doznał uszczerbku na zdrowiu psychicznym a nie kierować go do więzienia za to co zrobiłby każdy z nas.

Avatar richter

25 maja 2014, 09:14

To Polska

Avatar drzewiec

24 maja 2014, 19:50

Powinien dostać medal,nie karę!

Avatar HADES700

24 maja 2014, 17:44

no kur@@ spadamy na psy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Rel

Frustrujące

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka