Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2022, 17:29
Najgorzej jest siedzieć w środku. Przy oknie masz widok, przy alejce masz więcej miejsca i możesz wychodzić kiedy chcesz, a w środku masz dwóch konkurentów do podłokietników i depresję
Odpisz
24 grudnia 2022, 21:28
@Nanook: przy wyściu awaryjnym B jest więcej miejsca na nogi
Odpisz
24 grudnia 2022, 21:51
@Nanook: słyszałem że jakaś linia lotnicza zrobiła loterię w której bierze się udział kupując miejsce w środku
Odpisz
11 czerwca 2023, 17:35
@Nanook: brzmi jak pociąg, tylko w pociągu nie ma walki o podłokietnik
Odpisz
24 grudnia 2022, 16:48
Odpisz
24 grudnia 2022, 16:11
Jeszcze dodatkowo dopłaciłeś za miejsce przy oknie, nie wiedząc, że akurat w tamtym miejscu nie ma okna
Odpisz
20 grudnia 2022, 22:09
Uwaga to nie żart, to fakt
Odpisz