Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2022, 14:46
Zawsze używam najniższa by neta oszczędzać. Jedynie jak trzeba coś przeczytać to zmieniam na chwilę.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2022, 09:30
A pomyśleć, że kiedyś 360p było luksusem.
Odpisz
23 grudnia 2022, 09:36
pamiętam jak w 2014-15 jak miałem 480p to byłem w h*j zadowolony
Odpisz
24 grudnia 2022, 13:54
ja dzisiaj jak mam 480p to jestem w ch*j zadowolony
Odpisz
24 grudnia 2022, 00:14
Ale ale ale jak to
Odpisz
24 grudnia 2022, 00:09
Kurde, dla mnie 480p to luksus jak płynnie chodzi stream, aczkolwiek najczęściej nawet 360p zacina
Odpisz
23 grudnia 2022, 22:04
I tak nigdy nie używałem HD na YouTube bo mnie nie stać
Odpisz
23 grudnia 2022, 10:09
Dla mnie już 480 to luksus i zawsze idę na 360.
Odpisz
23 grudnia 2022, 09:29
Dla mnie to nadal dobra jakość
Odpisz