Publiczne lobby w Payday 2 takie są
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2022, 15:07
Ja grający po raz pierwszy i trzech losowych białobrodych lvl 200+ którzy dołączyli do mnie podczas misji o poziomie trudności 2
Odpisz
25 grudnia 2022, 23:16
rock and stone!
Odpisz
26 grudnia 2022, 01:18
@Kolodziej_1: Rock and stone forever!
Odpisz
11 kwietnia 2024, 19:30
kamień i skała do szpiku kości!
Odpisz
11 kwietnia 2024, 19:36
@Qwerty56:
Odpisz
3 czerwca 2024, 08:01
@patryko1234: Rock... And... Stone!
Odpisz
29 czerwca 2024, 13:24
Give me an R. Give me an S. Give me a rock and stone!
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2022, 21:40
Moje wspomnienia z spolecznoscią payday 2 mowią ze ta gra ma wyk...istą społecznosc nowi i doswiadczeni gracze, nie licząc stealtha......
tam ludzie tracą empatie
Odpisz
26 grudnia 2022, 13:58
@Bartosz_Miami: no, oprócz tych debili co nie potrafią sobie ustawić prywatnego lobby i kickują cię sekundę po dołączeniu
Odpisz
26 grudnia 2022, 00:27
Co do paydaya 2: tylko 2 razy grałem tam z randomami, mimo tego że mam 1000h w nim. Co prawda z tego co wiem to sporo świeżych graczy dołącza na misje po cichu lub na bardzo wymagających poziomach trudności i są piątym kołem u wozu.
Odpisz
26 grudnia 2022, 01:01
@Gh0st01: ja gdy gram z kolegami be like
Nie chce mi się grać z randomami, ale jak już gram to z ogarniającymi znajomymi, gdy ja ogarniam tak średnio
Coś tam robię, ale nie do końca mi wychodzi
Odpisz
26 grudnia 2022, 00:15
Dziwne, admin zedytował z "w grze Co-Opowej" na "gre co-op" ale jest brzydkie "jesteś w nowy w grze"
Odpisz
23 grudnia 2022, 14:56
Macie szablon
Odpisz
25 grudnia 2022, 21:10
@Domkri: Masz w ramach podziękowania Beesechurgera
Odpisz
26 grudnia 2022, 00:09
@Czaderek07: Dziękuję.
Odpisz
25 grudnia 2022, 22:01
Bez czytania tytułu o tej samej grze pomyślałem
Odpisz
25 grudnia 2022, 21:50
Akurat "Avatara" oglądam
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2022, 17:35
"Jak niby możesz nie znać zasad!? Przecież każdy normalny gracz przy pierwszym odpaleniu gry, ma już zakodowane w głowie wszystkie zasady, tryby gry, mapy, bronie, taktyki, cheaty i jak zrobić no damage SS rangę na "ultru hiper fucker expert mode", o czym ty do mnie pierdzielisz człowieku, to nie jest żadna wymówka"
-gość co obejrzał 8000 godzin gamplayi na yt do typa, co dwa dni temu dowiedział się, o fakcie istnienia gry.
Odpisz