A Wy składaliście sobie zbiorczo czy każdy każdemu?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2023, 16:20
Wspomnienia z Wietnamu
Odpisz
31 grudnia 2022, 21:42
Cała ja
Odpisz
24 grudnia 2022, 18:09
Jejacy nie odróżniają fobi społecznej i aspołeczności od introwertzmu cześć 2115 z 213769420
Odpisz
24 grudnia 2022, 22:47
@Egirl: to na memie jest akurat introwertyzmem
Odpisz
24 grudnia 2022, 22:49
jestem aspołeczna i mam lęk społeczny
To jest mocno aspołeczne zachowanie niż introwertyczne
Odpisz
25 grudnia 2022, 04:14
@Egirl: ja jestem introwertykiem i też mam z tym problem
Odpisz
25 grudnia 2022, 22:52
Więc prawdopodobnie masz fobię społeczną.
Odpisz
27 grudnia 2022, 14:05
Jeżeli panikujesz przy podaniu ręki i powiedzeniu "nawzajem" to to jest fobia
Odpisz
27 grudnia 2022, 14:24
@arekarb: no nie do końca
Odpisz
27 grudnia 2022, 14:54
XDD, nie weisz a sie wypowiadasz
Odpisz
27 grudnia 2022, 15:21
Odpisz
27 grudnia 2022, 23:00
Krótka etymologia z wikipedii
Fobia (nowołac. phobia z stgr. φόβος phóbos „strach, lęk”)
Czyli z twoich słów wynika że panika to "nie do końca" strach / lęk
Odpisz
27 grudnia 2022, 22:55
Babcia:no to tam zdaj szkole dobrze napisz na szostke te egzaminy i jakiego kawalera za rok przyprowadz
Ja: nawzajem
Odpisz
27 grudnia 2022, 14:39
Dzień po świętach przyjechali do mnie goście. Dwa razy pomylono mnie z babą
Odpisz
24 grudnia 2022, 23:16
Mówię każdemu wesołych świąt
Odpisz
24 grudnia 2022, 20:46
Eee yyy ten nawzajem
Odpisz
24 grudnia 2022, 18:56
Sądząc po komentarzach mam fobię społeczną
Odpisz
24 grudnia 2022, 17:57
E tam jakby na życzenia nie było standardowej formułki
Odpisz
24 grudnia 2022, 17:49
Prędzej człowiek z fobią społeczną i zaburzeniami
Odpisz