Balkon bez drzwi zawsze spoko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2014, 18:48
Okna wyglądają tak, jakby to były tylko ramy. A może to dom czarodzieja? xD
Odpisz
26 maja 2014, 17:54
Jest okno xD
Odpisz
25 maja 2014, 13:59
Też taki mam ;_; . Serio.
Odpisz
26 maja 2014, 17:49
@Fantie: może to twój ;-;
Odpisz
26 maja 2014, 15:56
"Bo wychodzenie na balkon drzwiami jest zbyt mainstreamowe"
Odpisz
26 maja 2014, 15:44
Made in poland :)
Odpisz
25 maja 2014, 11:09
Tam jest wejście ;p
Odpisz
25 maja 2014, 11:14
@Karso21Respawn: Nie ma, musisz się przyjżeć, to zobaczysz
Odpisz
25 maja 2014, 11:24
@TheDemon666: A może tylko tam jest czymś zasłonięte? :P
Odpisz
25 maja 2014, 11:40
@Karso21Respawn: Czym? Powietrzem? xD
Odpisz
26 maja 2014, 08:09
@Karso21Respawn: tam są okna a nie ma drzwi
Odpisz
26 maja 2014, 14:33
@newekiXD: Aaaa, faktycznie xD
Odpisz
26 maja 2014, 14:53
@newekiXD: a może mieszka tam rodzina Ninja i wchodzą przez okno??
Odpisz
27 maja 2014, 14:50
@Assasin666: możliwe
Odpisz