Sposób na niesamowite sny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cel namierzony
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2020, 14:26
Ja jak piłem na wieczór to się zżygałem
Odpisz
27 czerwca 2014, 10:14
Po soku miałem sen z trzema postaciami żeńskimi z LoLa i mną .
Dość "interesujący" sen.
Odpisz
4 września 2015, 21:45
@sok930: Wiem, że odkopuję, ale jakie to były postacie?
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 22:53
@Bastil123: Ahri, Cassiopeia i Elise. Nie gniewam się.
Odpisz
5 września 2015, 09:16
@sok930: Lis, wonsz i pajonk? Ty to masz dziwne sny :v
Odpisz
5 września 2015, 09:39
@Bastil123: Nawet nie wiesz jak.
Odpisz
28 maja 2016, 13:58
@sok930: Mi po soku się śniło, że wszystkie fajne gry poszły mi na kompie.
Odpisz
22 lipca 2017, 02:10
@Archeologwinternetach: *pędzelek archeologa" A co my tu mamy...
Odpisz
26 lipca 2017, 10:17
@CousinJoe: Nie masz pędzelka.
Odpisz
7 maja 2018, 08:46
@Archeologwinternetach: *odkopuje* miałem sen ze mną i ładna panią z Chińskiej bajusi. To było piękne
Odpisz
7 maja 2018, 21:12
@CoolSceleton95: Jak to "chińskich"?
Odpisz
20 lutego 2019, 19:24
@CoolSceleton95: Halo?
Odpisz
31 marca 2019, 15:36
Halo
Odpisz
17 października 2019, 07:36
@Grzechoooo: halo
Odpisz
17 października 2019, 10:48
@trolli: Halo4
Odpisz
30 września 2019, 16:25
Ja miałem moja chrush mnie przytuliła
Odpisz
21 stycznia 2018, 13:11
Potwierdzam *apkowy lenny*
Odpisz
25 maja 2014, 13:55
Próbowałam , wypiłam 5 dużych szklanek i nic ;_;
Odpisz
28 maja 2014, 15:33
@Fantie: To znaczy, że najpierw musisz nauczyć się zapamiętywać swoje sny. Podobno mamy je prawie każdego dnia, ale ich nie pamiętamy...
Odpisz
23 listopada 2017, 20:20
@renamon: Mamy co najmniej 3 codziennie :V
Odpisz
9 lutego 2017, 15:36
Gówno prawda, ja raz wypiłem 2 litry i śniło mi się że jadłem kluski śląskie (bez dziurki !), roladę i kapustę modrą. Także ten.
Odpisz
15 lipca 2014, 18:34
Picie dużo soku jabłkowego przed snem sprawi, że później będziesz się co chwilę budził, bo będzie ci się chciało siku. xD
Odpisz
9 listopada 2015, 22:22
@obustronna: a co jeśli ktoś się wtedy nie obudzi...
Odpisz
28 sierpnia 2015, 02:43
darmowe drugi xD
Odpisz
31 maja 2014, 12:01
Spróbuję xD
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2014, 18:36
Mi sie snilo ze ruscy rozstrzelali samoloty niemieckie czolgiem a potem aresztowali wszystich a mnie nie.
(po soku)
Odpisz
25 maja 2014, 22:08
Jeżeli sny erotyczne to się skusze :D
Odpisz
28 maja 2014, 14:17
@MaxiorPL: Ja mam sposób na sen erotyczny. Musisz położyć się na brzuchu. Próbowałem, i nie zawsze się udaje, ale w większości tak.
Albo po pornolu jakimś idź od razu spać i myśl o nim cały czas.
Odpisz
28 maja 2014, 22:04
@Forovsky: ja zawsze spie na brzuchu a jakos nie mam snów erotycznych ...
Odpisz
29 maja 2014, 20:04
@ziajka: Uno problemo, amigo.
Odpisz
28 maja 2014, 23:02
Myślałam że to bedzie chodziło o jabłka z piwem...
Odpisz
28 maja 2014, 21:52
W jakim sensie niesamowite?
Odpisz
28 maja 2014, 21:28
Śniło mi się, że podbijam świat z Hitlerem :3 źle nie jest
Odpisz
28 maja 2014, 18:25
Ale "niesamowite", że... Czy po prostu z jakimiś wiksami?
Odpisz