Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie zadzieraj z bobrami
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2024, 02:38
Stefan poleciał
Odpisz
1 stycznia 2023, 03:45
"Nie znam się, ale się wypowiem"
Odpisz
30 grudnia 2022, 17:35
Ostatni Excel to koszmar
Odpisz
30 grudnia 2022, 20:00
@smok_nad_rozlewiskiem: To używaj darmowych zamienników, np. LibreOffice
Odpisz
30 grudnia 2022, 18:23
I co? Może jeszcze płaćmy pracownikom rozsądne stawki?
Odpisz
27 grudnia 2022, 10:24
Tym czasem w siedzibie Microsoft
Odpisz
27 grudnia 2022, 10:29
@Toxxyczny: Tym czasem w siedzibie Microsoft
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2022, 10:36
@JaJestemZWami: Tym czasem w siedzibie Microsoft
Odpisz
27 grudnia 2022, 10:39
@dessello: Tym czasem w siedzibie Microsoft
Odpisz
27 grudnia 2022, 10:40
@kcplayer: Tym czasem w siedzibie Microsoft
Odpisz
30 grudnia 2022, 18:21
@PanPiernik: Tym czasem w siedzibie
Odpisz
30 grudnia 2022, 17:53
Przestać zmusać ludzi do korzystania z waszego gówno lunchera by móc pograć w minecrafta.
I tak tylko używam stema i origina
Odpisz