Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Frustrujące
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 lutego 2023, 16:01
Ja parę lat temu miałem Ładę
Odpisz
2 stycznia 2023, 17:04
Ten obrazek to fake, łada nigdy nie byłaby w takim stanie, to niewykonalne.
Odpisz
1 stycznia 2023, 22:28
I to "Z" na znaku.
Odpisz
2 stycznia 2023, 09:20
@Captain_Rex: "Z" jak "złom"
Odpisz
2 stycznia 2023, 09:19
Zamykasz drzwi, a tu pół samochodu odpada 😔😔😔
Odpisz
2 stycznia 2023, 09:53
@BetonowyMur: Nigdy nie jeździłeś ładą....
Odpisz
2 stycznia 2023, 00:45
No poczekaj >> Tom i Jerry
Odpisz
1 stycznia 2023, 21:25
Przemienił sie we Flinstona
Odpisz
30 grudnia 2022, 16:29
Odpisz
30 grudnia 2022, 16:31
@AlPoziomka:
Odpisz