memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 31 stycznia 2024, 13:09
Ja na badaniu myślałem że to czerwony posąg... (mam wadę wzroku)
Odpisz
9 stycznia 2023, 16:44
Ja miałam domek na wzgórzu
4 stycznia 2023, 12:42
byłem na badaniu wzroku dawno temu ale dalej to pamiętam
3 stycznia 2023, 17:43
Sam noszę okulary mimo że nie mam wady wzroku
3 stycznia 2023, 17:47
@Toxxyczny: Dla takich jak ty jest specjalne miejsce w piekle.
3 stycznia 2023, 17:56
@Smuteczek: chyba się nie zrozumieliśmy
3 stycznia 2023, 17:57
@Toxxyczny: co to?
4 stycznia 2023, 09:41
Okulary do nagrywania jak mniemam.
3 stycznia 2023, 23:02
liminal space
3 stycznia 2023, 22:27
kiedy nie wiesz czy masz wadę wzroku czy jakość jest tak słaba
3 stycznia 2023, 21:44
Nienawidzę ku*wa okularów
3 stycznia 2023, 19:06
U mnie jest jakaś polna droga a na końcu biały dom z chyba czerwonym dachem
3 stycznia 2023, 18:37
Ja miałam choinkę
30 grudnia 2022, 23:51
O co chodzi ?
31 grudnia 2022, 01:21
@dakovx: Test na krótkowzroczność
3 stycznia 2023, 17:48
@dakovx: Nie lubię cię.
Edytowano - 30 grudnia 2022, 23:46
Zawsze jak byłem u okulistów to był właśnie ten jeden obrazek zawsze, wiecie dlaczego?
@Jadeja: badanie czy masz krótkowzroczność. Jeśli masz rozmazany Bałon, masz krótkowzroczność
@Jadeja: bo za każdym razem byłeś u tego samego okulisty Jakbyś był u innego to byłby inny obrazek
30 grudnia 2022, 23:54
@Jadeja: Są dwa, jeszcze jest taki z domkiem
31 grudnia 2022, 00:41
oo właśnie miałam to napisać Albo jest domek ablo balon
31 grudnia 2022, 01:29
@Jadeja: może jest precyzyjny?
31 grudnia 2022, 09:03
Czyli jest jeszcze inny obrazek, w porządku, dzięki.
31 grudnia 2022, 11:22
@Jadeja: Tak, wygląda w taki sposób
Edytowano - 31 grudnia 2022, 17:02
To raczej buda dla psa, niżeli dom. Ale dzięki za pokazanie tego obrazka
31 grudnia 2022, 19:13
@Jadeja: Za duże na budę i spoko
3 stycznia 2023, 17:34
A Clifford to co?
3 stycznia 2023, 17:26
Raczej był dom na środka pola i to nie wiadomo jakie było pole czy rzepaku czy innego żółtego gówna
3 stycznia 2023, 17:30
@PaniDama: kilka różnych obrazków jest, zależy od urządzenia
31 grudnia 2022, 00:29
Ja na szczęście mam małą wadę wzroku i niby powinien nosić okulary ale nie noszę.
3 stycznia 2023, 17:11
@Leszy: Jaką?
31 grudnia 2022, 09:15
Samochodzik, balon, chmury, krzaki/drzewa pojedyncze
31 grudnia 2022, 08:40
Było, to "mój" mem https://memy.jeja.pl/797476,okularki.html
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 stycznia 2024, 13:09
Ja na badaniu myślałem że to czerwony posąg... (mam wadę wzroku)
Odpisz
9 stycznia 2023, 16:44
Ja miałam domek na wzgórzu
Odpisz
4 stycznia 2023, 12:42
byłem na badaniu wzroku dawno temu ale dalej to pamiętam
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:43
Sam noszę okulary mimo że nie mam wady wzroku
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:47
@Toxxyczny: Dla takich jak ty jest specjalne miejsce w piekle.
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:56
@Smuteczek: chyba się nie zrozumieliśmy
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:57
@Toxxyczny: co to?
Odpisz
4 stycznia 2023, 09:41
Okulary do nagrywania jak mniemam.
Odpisz
3 stycznia 2023, 23:02
liminal space
Odpisz
3 stycznia 2023, 22:27
kiedy nie wiesz czy masz wadę wzroku czy jakość jest tak słaba
Odpisz
3 stycznia 2023, 21:44
Nienawidzę ku*wa okularów
Odpisz
3 stycznia 2023, 19:06
U mnie jest jakaś polna droga a na końcu biały dom z chyba czerwonym dachem
Odpisz
3 stycznia 2023, 18:37
Ja miałam choinkę
Odpisz
30 grudnia 2022, 23:51
O co chodzi ?
Odpisz
31 grudnia 2022, 01:21
@dakovx: Test na krótkowzroczność
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:48
@dakovx: Nie lubię cię.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2022, 23:46
Zawsze jak byłem u okulistów to był właśnie ten jeden obrazek zawsze, wiecie dlaczego?
Odpisz
30 grudnia 2022, 23:51
@Jadeja: badanie czy masz krótkowzroczność. Jeśli masz rozmazany Bałon, masz krótkowzroczność
Odpisz
30 grudnia 2022, 23:51
@Jadeja: bo za każdym razem byłeś u tego samego okulisty
Jakbyś był u innego to byłby inny obrazek
Odpisz
30 grudnia 2022, 23:54
@Jadeja: Są dwa, jeszcze jest taki z domkiem
Odpisz
31 grudnia 2022, 00:41
oo właśnie miałam to napisać
Albo jest domek ablo balon
Odpisz
31 grudnia 2022, 01:29
@Jadeja: może jest precyzyjny?
Odpisz
31 grudnia 2022, 09:03
Czyli jest jeszcze inny obrazek, w porządku, dzięki.
Odpisz
31 grudnia 2022, 11:22
@Jadeja: Tak, wygląda w taki sposób
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2022, 17:02
To raczej buda dla psa, niżeli dom. Ale dzięki za pokazanie tego obrazka
Odpisz
31 grudnia 2022, 19:13
@Jadeja: Za duże na budę i spoko
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:34
A Clifford to co?
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:26
Raczej był dom na środka pola i to nie wiadomo jakie było pole czy rzepaku czy innego żółtego gówna
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:30
@PaniDama: kilka różnych obrazków jest, zależy od urządzenia
Odpisz
31 grudnia 2022, 00:29
Ja na szczęście mam małą wadę wzroku i niby powinien nosić okulary ale nie noszę.
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:11
@Leszy: Jaką?
Odpisz
31 grudnia 2022, 09:15
Samochodzik, balon, chmury, krzaki/drzewa pojedyncze
Odpisz
31 grudnia 2022, 08:40
Było, to "mój" mem
https://memy.jeja.pl/797476,okularki.html
Odpisz