Najlepszy sposób na to, żeby opisać to uczucie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Należy się za piękne oczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Drewniany kominek
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2017, 11:38
ja rzuciłem
Odpisz
20 listopada 2015, 18:23
Ja mam takie obrazy jak ty ale takie że kropeczki czarno białe widzę :D
Odpisz
22 sierpnia 2015, 10:53
Flashbang!
Odpisz
21 lipca 2015, 11:32
ja tak samo tylko,że na podłoge padłem i wtedy
Odpisz
29 maja 2014, 05:37
Na początek zamazanie potem taki lekki pisk moje wytłumaczenie:
O ku*wa! Granaty mają!
Odpisz
28 maja 2014, 20:07
jakie światełka XD
Odpisz
27 maja 2014, 19:34
lezac czlowek oddycha przepona i to przez to :D
Odpisz
27 maja 2014, 16:00
Kiedyś jak rano wstałem i przeszłe kawałek to BANG oślepłem na 3 sekundy i prawie się przewróciłem , nie ogarniałem co się właściwie stało :(
Odpisz
27 maja 2014, 19:23
@volf360: mam identycznie
Odpisz
27 maja 2014, 19:28
@olaya1: Miałem chyba 1 razowe bo póki co się jeszcze nie powtórzyło
Odpisz
27 maja 2014, 17:48
Flashbang!
Odpisz
27 maja 2014, 14:39
Nie przypadkiem błyskowy?
Odpisz
27 maja 2014, 15:38
Tak naprawdę to takie granaty nazywa się granatami błyskowo-hukowymi. ;x
Odpisz
27 maja 2014, 15:27
Ja to mam jak do szkoły idę.
Odpisz
27 maja 2014, 14:31
często tak mam :P kręci się w głowie i wgle ciemno się robi przed oczami xD
Odpisz
27 maja 2014, 10:54
Nienawidzę tego uczucia. ._.
Odpisz
27 maja 2014, 10:02
Ja raz tak miałem, że jak wstałem to myślałem, ze Slenderman mnie dopadł ;-;
Odpisz