Nie no co Wy, nikt nas nie oszukiwał przecież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Totalnie
Jakby trochę nie fair
Zdeklasowani znowu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2023, 20:05
Zawsze się troche sztucznie zawyża ceny
Odpisz
4 stycznia 2023, 14:39
@CzerwonyPoniacz: Ale ponad dwa i pół złotego to jest chyba tak kapeczkę, k...a, przegięcie.
Odpisz
5 stycznia 2023, 04:59
@Figarus: Całe te obecne rządy to jest ku...wa kapeczkę przegięcie.
Kiedy ostatni raz pojawiła się informacja że zatrzymano kogoś za korupcję!? Albo że nastąpiła dymisja z jakiegoś ważnego stanowiska!?
Za rządów pisu nie pamiętam. Jedyne co pamiętam to że:
1. Tęczowa zaraza zagraża polsce i policja musi pilnować pomników
2. Unia zła bo ma jakieś wymagania za pieniążki
3. Polska miała wojne z Czechami xD
Odpisz
5 stycznia 2023, 10:12
@EteriusDragnilNatsu: wojnę z Czechami? Nie słyszałem o tym. Mógłbyś mi wytłumaczyć?
Odpisz
5 stycznia 2023, 14:56
@EteriusDragnilNatsu: Nie zapomjiaj o tym, że pisiory żyją przeszłością, zupełnie jak mohery, które na nich głosują, w tym moja babcia.
-Co chcecie zrobić, aby obniżyć inflację?
-Tusk podał rękę Putinowi w 2008.
-...
Odpisz
5 stycznia 2023, 23:10
@Karcio69: Hmm...
Sukcesem zakończyły się polsko-czeskie negocjacje dot. KWB Turów. 3 lutego 2022 r. premier Mateusz Morawiecki, któremu towarzyszyła minister klimatu i środowiska Anna Moskwa, oraz premier Czech Petr Fiala podpisali umowę definitywnie kończącą spór z naszymi południowymi sąsiadami.3 lut 2022
Plus to:
Odpisz
6 stycznia 2023, 12:39
@EteriusDragnilNatsu: kompletnie o tym zapomniałem, dzięki
Odpisz
4 stycznia 2023, 16:34
Trochę się pokłamie, trochę powie prawdy i nikt nie zauważy, a jak zauważy to zapomni, w końcu i tak z tym nic nie zrobi.
Odpisz
4 stycznia 2023, 15:50
莫拉維茨基, 轉身
Odpisz
3 stycznia 2023, 19:44
Te wszystkie ceny paliwa są tylko po to by nakłonić kierowców na samochody elektryczne
Odpisz
3 stycznia 2023, 19:47
@De_la_cat: które w Polsce wbrew powszechnej opinii są mniej ekologcziczne od w miarę nowego diesla czy benzyniaka
Odpisz
3 stycznia 2023, 19:51
@piotrkacz: Ja to tu tylko tak zostawię https://youtube.com/watch?v=DCvJqZMpl4I
Odpisz
3 stycznia 2023, 20:19
@piotrkacz: masz na myśli produkcję, nie?
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2023, 20:54
@De_la_cat: produkcję i utylizację też należy w tym rozrachunku brać pod uwagę
Podaje od stworzenia pierwszej części po utylizację ostatniej
Odpisz
3 stycznia 2023, 22:33
@piotrkacz: najgorsze są baterie ich produkcja to... szkoda - jak to mówią - strzępić ryja
Odpisz
3 stycznia 2023, 22:48
@De_la_cat: dokładnie
Te akumulatory po zużyciu zostają tykającą bombą jeśli nie zostaną zutylizowane
Jednak w krajach skandynawskich elektryki mają już sens, mogą być bardziej eko od diesli czy benzyniakóe
Inne źródło energii dużo zmienia
Odpisz
3 stycznia 2023, 20:31
Polacy patrzący na ceny paliwa zapi.....ające w górę mimo tego że cena baryłki ropy spada w dół:
Odpisz