Wszystko zależy od twojego nastawienia (głembokie)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Pilne
Ostry ten sędzia
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2023, 16:34
Zależy co "robisz"
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2023, 10:49
Ten po lewej robi rzeczy dla opinii innych, a ten po prawej dla siebie. Ten po lewej nigdy nie będzie wystarczająco dobry, a ten po prawej jest po prostu szczęśliwy. Ten po lewej to niszowy streamer lola, a ten po prawej to seryjny morderca
Odpisz
5 stycznia 2023, 12:30
@Chenderella:
Odpisz
4 stycznia 2023, 13:41
Jestem tym po prawej i się z tego ciesze. Nikogo nie obchodzi jak zle odpowiesz na pytanie na lekcji, nikogo nie obchodzi, ze zaprosiles crush na randke itd
Odpisz
4 stycznia 2023, 07:18
Dlatego grzebie w dupie
Odpisz
4 stycznia 2023, 06:45
Plot twist: Pan po lewej pracuje w fabryce sztucznych kusiek
Odpisz
4 stycznia 2023, 00:40
Ten po lewej ma myśli samobójcze a ten po prawej zabij rodziny znajomych bo wie że oni mają w dupie co on robi
Odpisz
4 stycznia 2023, 00:25
niezła próba ale wiem że oceniacie każdy mój ruch i tylko czekacie żeby mnie wyśmiać
Odpisz