Komunikacja międzyintrowertyczna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2023, 08:50
Women ☕
Odpisz
5 stycznia 2023, 15:30
@Schabowy_nie_mielony: tu raczej chłop się żałośnie zachowuje, ma ją tak bardzo gdzieś, że odkłada odpisanie jej do momentu, w którym już na to za późno
Odpisz
6 stycznia 2023, 22:26
@Talerz: żałośnie ? Czasami nie ma czasu na odpisanie a ja się niezręcznie czuję już na drugi dzień.
Introwertyczność to nie jest żart.
Żeby zrobić głupi telefon czasami zbierasz się kilka godziń.
Odpisz
7 stycznia 2023, 01:06
@Kojot23: To nie jest introwersja, to jest fobia społeczna.
Odpisz
7 stycznia 2023, 01:44
@Kojot23: wystarczy odpisać kiedy już znajdziesz czas i ewentualnie wytłumaczyć czemu nie zrobiles tego wczesniej
Odpisz
4 stycznia 2023, 21:51
Tak wyglądał mój trzeci rozwód
Odpisz