Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Moje_Rysunki12

28 września 2025, 16:30

Jezu jakie bydle ohydne

Avatar pmackowiakopl

7 stycznia 2023, 15:49

ja też mam psa który jest bardzo stary

Avatar Grzechu_X

7 stycznia 2023, 15:42

Tymczasem mój pies kiedy tylko usłyszy że na dworze pada:

komentarz obrazkowy

Avatar
Polymorphism1

5 stycznia 2023, 08:48

dlatego lepiej jest mieć kota

Avatar Murarzowa

5 stycznia 2023, 08:53

ja: *chcę pospać*
Kot: nie pośpisz

Avatar
Polymorphism1

5 stycznia 2023, 08:54

@Murarzowa: kota wystarczy nakarmić i da spokój

Avatar Murarzowa

5 stycznia 2023, 08:55

psa wystarczy wyprowadzić i da spokój

Avatar
Polymorphism1

5 stycznia 2023, 08:56

@Murarzowa: ale z psem trzeba fizycznie wyjść z domu a z kotem nie

Avatar Murarzowa

5 stycznia 2023, 09:13

no właśnie
Trzeba wyjść z domu
Trawy dotknąć

Avatar
Polymorphism1

5 stycznia 2023, 09:13

@Murarzowa: udław się tą trawą

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2023, 09:17

@Murarzowa: a na tej trawie gówno zostawione przez psa

Avatar FajnyCzuek

5 stycznia 2023, 09:37

Nawozisz trawnik

Avatar Murarzowa

5 stycznia 2023, 09:43

mój pies sra na największym możliwym uboczu

Pójdziesz z nią chodnikiem z 2 cm trawy
I zmieści gówno w tych 2cm

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2023, 10:06

zgadza się kot >pies

Avatar Murarzowa

Edytowano - 5 stycznia 2023, 10:14

nie prawda
Psy są lepsze
Bo pies to po angielsku dog
Czyli stworzenie nazwane na cześć wyjątkowego Dogriana Ollo

Avatar
Polymorphism1

5 stycznia 2023, 10:21

@Murarzowa: głupoty pie....isz zwłaszcza że nikogo takiego nawet nie ma

Avatar jacek1s

7 stycznia 2023, 15:37

Najlepiej to jest mieć królika.

Avatar Moje_Rysunki12

28 września 2025, 16:32

For real, k...a. Z pchlarzem trza wychodzić o 3 w nocy bo mu sie srać chce, a kizi mizi walnie se do kuwety, a jak nauczone, to i do kibelka nawet. A ty se dalej pośpisz. No chyba, że będzie grzebał w tej kuwecie pół godziny xD

Avatar Murarzowa

28 września 2025, 16:39

@Moje_Rysunki12: Mój pies normalnie potrafi, skill issue masz

Avatar Void2006

5 stycznia 2023, 16:23

Mogę szablon dostać?

Avatar Oliwier256

7 stycznia 2023, 15:16

@Void2006: here we are:

Avatar Talerz

5 stycznia 2023, 15:24

Mój pies nie lubi wychodzić jak jest zimno albo pada i sam mnie ciągnie do domu ze spaceru

Avatar Nikodem8378

5 stycznia 2023, 12:29

Ucięty watermark

Avatar Oliwier256

5 stycznia 2023, 13:03

@Nikodem8378: ja tylko przyciąłem szablon

Avatar Nikodem8378

5 stycznia 2023, 13:05

@Oliwier256: nie gniewam się

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Oliwier256
Dodane przez: Oliwier256

Pozdrawiam świetliki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niegrzeczny Oskarek

No to posłuchane

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka