Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2023, 09:36
Jestem mężczyzną?
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2023, 14:31
Nie podoba mi się żaden z nich
Odpisz
8 stycznia 2023, 13:09
Théoden: Tyle śmierci. Co zdziała człowiek przeciwko takiej nienawiści?
Aragorn: Jedź ze mną. Jedźmy im naprzeciw.
Théoden: Po śmierć i chwałę.
Aragorn: Dla Rohanu. Dla twoich poddanych
Gimli: Wschodzi Słońce.
Gandalf: Wypatrujcie mnie piątego dnia o świcie. O brzasku patrzcie na wschód.
Théoden: Tak. Tak. Róg Helma Młota zabrzmi w Jarze. Jeden ostatni raz.
Gimli: Tak.
Théoden: Wybiła godzina, w której razem chwycimy za miecz. Wskrześmy dawną chwałę. Z wściekłością siejmy zniszczenie aż wstanie krwawy świt.
Odpisz
8 stycznia 2023, 12:31
Raczej powinno być usłyszenie "ja stawiam".
Odpisz
6 stycznia 2023, 12:22
tak, uwielbiam być mięsem armatnim
Odpisz
8 stycznia 2023, 12:08
@Orzechowy: Kawaleria nie jest mięsem armatnim. Kawaleria tym mięsem się żywi.
Odpisz
5 stycznia 2023, 20:29
Oba mi pasują.
Odpisz
5 stycznia 2023, 22:40
@Kobiety_nieistnieja: 🗿
Odpisz
5 stycznia 2023, 22:44
@Stopwachinganime27: N
Odpisz
5 stycznia 2023, 22:48
@Kobiety_nieistnieja: 🗿👍
Odpisz
5 stycznia 2023, 22:54
@Stopwachinganime27: i
Odpisz
5 stycznia 2023, 23:01
@Kobiety_nieistnieja: 🗿🤨
Odpisz
5 stycznia 2023, 23:02
@Kobiety_nieistnieja: T
Odpisz
5 stycznia 2023, 23:02
@Kobiety_nieistnieja: W
Odpisz
5 stycznia 2023, 23:03
@Kobiety_nieistnieja: Ó
Odpisz
5 stycznia 2023, 23:03
@Kobiety_nieistnieja: J
Odpisz
5 stycznia 2023, 23:04
@Kobiety_nieistnieja: S
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2023, 20:27
wolę samą muzykę z szarży
Odpisz
5 stycznia 2023, 20:17
Więc może nie jestem mężczyzną
Odpisz
5 stycznia 2023, 20:20
@Bright32: bo na miano mężczyzny trzeba sobie zasłużyć
Odpisz
5 stycznia 2023, 20:26
@Maslo_Jajeczne: Mężczyzna jest wtedy kiedy buduję domy, zapewnia rodzinie dobrobyt i umiera na wojnie
Odpisz
8 stycznia 2023, 14:47
@Bright32:
W gruncie rzeczy tak.
W czasie pokoju czy wojny dba o dobro swoich bliskich i samego siebie.
Odpisz