Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2021, 06:29
Pokój na świecie
Odpisz
22 marca 2020, 22:58
Hufflepuff
Odpisz
18 kwietnia 2019, 09:58
Slitherin , bo jaki?
Odpisz
5 stycznia 2019, 23:27
gryffindor
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:57
Slytherin lub gryffindor
Odpisz
5 października 2014, 14:13
Wybrałabym pokój na świecie, ale taki wieczny.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 09:08
@QueenBlood: Ja też :)
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:05
@pinkoszmateusz: i ja!!!!
Odpisz
23 czerwca 2015, 20:55
@Tymek590: No bo ok,lubie Harrego Pottera ale bez przesady.
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:02
@pinkoszmateusz: ja też lubię ale się nie znam
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:05
@Tymek590: Ja się trochę znam xd
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:06
@pinkoszmateusz: wingardium lefiosa xDDDD
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:12
@Tymek590: Nie wingardium lefiosa tylko wirgandium lefiosaaaaaa :D zapamiętaj : lefiosaaaaaaa
Odpisz
24 czerwca 2015, 14:29
@pinkoszmateusz: nie wingardium lefiosaaaaa tylko finkartium leviosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
24 czerwca 2015, 14:58
@Tymek590: nie bo vingaaardiuuuummmm lewiosssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:53
@pinkoszmateusz: Pokój na świecie = szybkie przeludnienie.
Właśnie zniszczyłaś/eś cywilizację ludzką. Bądź z siebie dumna/y
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:03
@Archeologwinternetach: A żebyś wiedział, jestem bardzo dumny :d
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:58
@Archeologwinternetach: Właśnie zarcheologizowałem archeologa. Jak się teraz czujesz? Przyjemnie ci teraz? Co?
Odpisz
24 stycznia 2017, 14:42
@sylwon1234: Takich komentarzy jest chyba już 100. Nie "zarcheologowałeś", bo nie jesteś archeologiem.
Odpisz
24 stycznia 2017, 14:44
@Archeologwinternetach: Jestem Samozwańczym Archeologiem. Zresztą nie zabiorę ci posady, bo niedługo mi się znudzi.
Odpisz
24 stycznia 2017, 14:50
@sylwon1234: Równie dobrze możesz nazwać się Samozwańczym Królem jeja.pl.
Odpisz
24 stycznia 2017, 17:21
@Archeologwinternetach: Nie mogę. Źle to ująłem. Miałem na myśli, że sam siebie nazywam archeologiem tymczasowo.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 02:54
gryffindor
Odpisz
17 sierpnia 2015, 20:05
Gryffindor
Odpisz
4 maja 2015, 15:13
RAVENCLAW
Odpisz
3 kwietnia 2015, 19:51
Ravenclaw
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2015, 10:52
Gryffindor
Odpisz
16 marca 2015, 21:05
Ravenclaw
Odpisz
28 stycznia 2015, 16:25
Hufflepuff, chociaż tiara twierdzi inaczej - Slytherin :|
Odpisz
20 grudnia 2014, 18:45
PEACE!
Odpisz
10 listopada 2014, 17:16
istnieje POLSKA SZKOŁA MAGII tylko że w turnieju trójmagicznym tylko 3 szkoły biorą udział a tak w ogóle są tam 4 domy śląsk, Mazowsze,pomorze oraz Zagranica najwięcej czarodziejów jest w śląsk ale mugolskie mózgi tego nie ogarną :( a może i dobrze
Odpisz