Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2023, 19:52
Ja tam spacerkiem wkoło bloku nie pogardzę...
Odpisz
7 stycznia 2023, 09:11
ale przynajmniej mam dom
Odpisz
7 stycznia 2023, 09:24
@szajczlowiek: to taki tok myślenia jak tonięcie w łodzi i myślenie sobie "dobrze, że moja łódź tylko się topi, a nie topi i płonie jak ta obok"
niby masz lepiej niż ten obok, ale nadal przydałby się coś z tą rzeczą zrobić
Odpisz
7 stycznia 2023, 12:03
@Xelven: czyli myślenie że jestem lepszy od kogoś bo mam jakąś rzecz której on nie ma jest złe? w tym przypadku bez tej rzeczy ja i ta osoba bylibyśmy dokładnie tacy sami
Odpisz
7 stycznia 2023, 14:31
@szajczlowiek: nie chodziło mi o to, że bycie w lepszej sytuacji i cieszenie się z tego jest złe
chodziło mi o to, że bycie w złej sytuacji i cieszenie się, że nie jest gorzej jest złe
bycie bezdomnym jest paskudne, ale spędzanie czasu tylko i wyłącznie w domu nie jest dobre
Odpisz