@jacek1s: kiedyś chakalaka były moimi ulubionymi zaraz obok maczug aż do feralnego dnia kiedy wpie....iłem je z czekoladą na kolacje i zrzygałem sie kilkakrotnie po czym czułem się na tyle źle że nie poszedłem do sql następnego dnia, niekoniecznie z powodu samych chipsów raczej, ale w każdym razie nie mogę ich od tamtego czasu tknąć.
Gdy pokazywał ogórkowe to miał obok klasyczne sól-ziemnior, nie wiem na co narzeka; wybrzydza tylko.
Tymczasem normalne smaki chipsów u nas - kurki z masłem, ocet z solą, ...j k...a salsa.
@krzysiulka10: To nic przy karmelu z solą.... Kilka lat temu nikt by tego nie tknął, a teraz trudno o zakup np likieru o smaku zwykłego karmelu czy toffi....
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2024, 19:03
Makłowicz
Odpisz
7 czerwca 2023, 03:02
Chipsy o smaku Nutelli albo orzechów
Odpisz
16 stycznia 2023, 00:15
Te limonkowe jadłem i bardzo polecam, jedne z lepszych chipsów jakie próbowałem
Odpisz
12 stycznia 2023, 18:46
Chipsy o smaku krewetkowym bym zjadł
Odpisz
12 stycznia 2023, 15:42
😮🌭
Odpisz
12 stycznia 2023, 15:41
Mmmmmm chipsy o smaku pieska
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2023, 07:40
Naczosy serowe (nwm jak się pisze)
Odpisz
10 stycznia 2023, 16:38
Jakie są wasze ulubione smaki chipsów ?
Moje ser cebula, fromage, solone, zielona cebulka, kfc
Odpisz
10 stycznia 2023, 16:39
@Leszy: Kebabowe i chakalaka.
Odpisz
10 stycznia 2023, 16:40
@Leszy: zielona cebulka i grillowane warzywa
Odpisz
11 stycznia 2023, 19:56
@Leszy: Z masłem i solą.
Odpisz
11 stycznia 2023, 20:19
@Leszy: ogórkowe są dobre. Szkoda że Lay's wycofał
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2023, 20:28
@jacek1s: kiedyś chakalaka były moimi ulubionymi zaraz obok maczug aż do feralnego dnia kiedy wpie....iłem je z czekoladą na kolacje i zrzygałem sie kilkakrotnie po czym czułem się na tyle źle że nie poszedłem do sql następnego dnia, niekoniecznie z powodu samych chipsów raczej, ale w każdym razie nie mogę ich od tamtego czasu tknąć.
Odpisz
12 stycznia 2023, 06:21
@Leszy: chilli limonka, fromage
Odpisz
10 stycznia 2023, 16:43
Gdy pokazywał ogórkowe to miał obok klasyczne sól-ziemnior, nie wiem na co narzeka; wybrzydza tylko.
Tymczasem normalne smaki chipsów u nas - kurki z masłem, ocet z solą, ...j k...a salsa.
Odpisz
11 stycznia 2023, 20:23
@krzysiulka10: To nic przy karmelu z solą.... Kilka lat temu nikt by tego nie tknął, a teraz trudno o zakup np likieru o smaku zwykłego karmelu czy toffi....
Odpisz
10 stycznia 2023, 16:48
Tęsknię za kurczakiem od lay's
Odpisz
10 stycznia 2023, 16:38
Dlatego właśnie Polaków nie powinno się wypuszczać za granicę.
Odpisz