Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie idź!
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2023, 15:49
Nie zgodzę się.
U mnie normalnie gitara, akordeon albo nawet flet czy jakieś smyczkowe instrumenty.
Grajkowie nie wymarli.
A tych z głośnikami, to kusi, żeby za jaja powiesić.
Odpisz
14 stycznia 2023, 14:16
lubie ulicznych głośnik ludzi bo nawet jak widzę ich pierwszy raz w życiu to puszczają muzykę o którą poproszę pomimo tego że bardziej spodziewałobym się "spi.....aj"
Odpisz
13 stycznia 2023, 22:39
Przynajmniej adidasy się zgadzają
Odpisz
13 stycznia 2023, 20:52
oba tak samo wnerwiające
Odpisz