Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wampirra107

21 lutego 2016, 16:20

czyli sugerujesz żę mądrzy ludzie mieszkają pod wodą?

Avatar KotPrezesa112

28 kwietnia 2015, 13:37

nawali ziemia 70% woda 30% ziemia

Avatar Vader0PL

30 maja 2014, 13:41

dokładniej 29,999999999999999% to idioci a mądrzy ludzie niestety stanowią tylko 0,000000000000001%

Avatar PanPieselPL

30 maja 2014, 13:50

@Vader0PL: Większość mądrych ludzi znajduje sie na jeja

Avatar Sniper02

30 maja 2014, 15:24

@PanPieselPL: ''większośc'' - ale ty do nich nie należysz.

Avatar KingsMax

30 maja 2014, 15:53

@Vader0PL: pomyliłeś się aż tyle idiotów w porównaniu do mądrych nie ma ale to ci głupi mają władzę i ważne stanowiska

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 21:14

@Sniper02: Czemu niby?

Avatar Sniper02

30 maja 2014, 21:17

Nie mówiłem do ciebie, więc tobie nie odpowiem.

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 21:26

@Sniper02: Jednak odpowiedziałeś...

Avatar Sniper02

30 maja 2014, 21:27

Wcale nie, bo nie na temat

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 21:29

@Sniper02: Niech ci już będzie...

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2014, 17:25

@Sniper02: Nienawidzę takich ludzi jak ty :)

Avatar Sniper02

Edytowano - 4 czerwca 2014, 12:54

no chyba nie! ** wten wkłada jeszcze więcej cm jego dziewczynie po czym ona zaczyna jęczeć i mówić że mam o 20 cm większego od tego pawelosa który ma 3 cm**

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2014, 16:55

@Sniper02: hahahahha. Mówi to jedenastolatek który nie widział innej ci.py niż swojej matki :) jesteś taki doświadczony w sprawach seksu... Idź się uczyć z przyry bo w czwartej klasie jest przecież tak dużo nauki :D

Avatar Sniper02

5 czerwca 2014, 15:39

Tak dużo nauki że kiblujesz w niej 12 lat..

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2014, 16:25

@Sniper02: hah XD jeżeli dla ciebie 3latki chodzą już do 4 klasy to współczuję twoim rodzicom ;)

Avatar Sniper02

6 czerwca 2014, 16:03

Zabrali cię do 4 klasy żebyś miał wrażenie że jesteś normalny i zdajesz do klas...

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2014, 16:07

@Sniper02: jestem w 2 gimnazjum chłopczyku ;)

Avatar Sniper02

6 czerwca 2014, 16:26

2..2 klasie podstawówki.

Avatar xAnielicax

31 maja 2014, 12:31

Powinno być na odwrót:D

Avatar asdfghjk

30 maja 2014, 23:06

Przecież ludzie to w ok 60% woda...

Avatar Troolek

30 maja 2014, 16:27

hah! 75 dokładnie procent wody

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 15:19

Zawsze wiedziałem, że piasek to palant

Avatar pmb1998

30 maja 2014, 15:15

*Pozostałe 35%
(nie odpowiadać, jeśli nie zrozumieliście żartu!)

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 18:07

@pmb1998: czyli ta mniejsza połowa...tak? ;-;

Avatar EvilPotato

30 maja 2014, 14:12

Idioci też są zrobieni z wody.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Przerwa na herbatkę

Angielskie śmieszki

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

70% powierzchni Ziemi to woda.
Pozostałe 30% to idioci