Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2023, 19:57
Właśnie to mi przypomniało że przed ostatnią uwagą (za granie w pasjansa na polskim w 1 klasie technikum, tak grałem w pasjansa XD) miałem dopiero w 2 klasie podstawówki
Odpisz
18 stycznia 2023, 14:26
tak zawsze tymi uwagami straszyli, a to żadnego znaczenia nie ma xD
nawet za wysadzenie kibla maksymalnie nagane dają
Odpisz
19 stycznia 2023, 16:38
@TheSiwex: u nas damski rozwalają regularnie
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2023, 19:27
@TheSiwex: U mnie za wyrwanie drzwi z zawiasów w męskiej szatni nic nie dostali-
Odpisz
19 stycznia 2023, 15:31
Rel, ale tylko w klasach 1-3.
Odpisz
19 stycznia 2023, 15:22
Nic tak nie boli jak zawiedzenie rodziców
Odpisz
19 stycznia 2023, 15:14
Kiedyś jak byłem w 4 klasie, dostałem swoją pierwszą jedynkę i leciały mi łzy przy biurku pani, a później mówiłem kolegom, że tynk ze ściany mi do oka wpadł.
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:26
P*zda z ciebie imo
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:15
To trzeba było nie gadać.
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:03
Rel
Odpisz