Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2023, 17:03

Czyli co, baba jednak do kuchni nie potrzebna?

Avatar Refyrolak

21 stycznia 2023, 17:24

niepotrzebna*

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2023, 21:17

@Refyrolak: Racja, dzięki

Avatar DiabVCH

22 stycznia 2023, 21:29

potrzebna bo posprzątać ktoś musi

Avatar StaryBubel

23 stycznia 2023, 19:48

jest tak samo potrzebna jak rżnięcie kreta
czyli jak trzeba

Avatar bartton

22 stycznia 2023, 17:36

Dla dobrego kebaba można poświęcić wszystko (nawet dziewczynę). Natomiast dla jakiejś białogłowy nie warto poświęcać dobrego mięsiwa zawiniętego w naleśnika.

Avatar Polski_Dragoon2137

22 stycznia 2023, 18:12

@bartton: rel

Avatar JaJestemZWami

22 stycznia 2023, 17:03

A ja mogę być simpem, bo nie ma nic złego w szanowaniu kobiet.

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2023, 17:23

@JaJestemZWami: To raczej przewartościowuje kobiety i pozbawia je szacunku do mężczyzn, potem przez takich osiołów jest pełno zepsutych kobiet, które przesycone adoracją i komplementami przestają doceniać te rzeczy i oczekują od facetów nie wiadomo czego bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wszystko można ale z umiarem bo w innym wypadku człowiek też sam traci na wartości swoich słów powtarzając to samo jak zacięta płyta. Nie można popadać w skrajności bo to kiedyś zniszczy ten świat

Avatar jacek1s

22 stycznia 2023, 17:25

@JaJestemZWami: Szanowanie kobiet, a bycie simpem to dwie różne rzeczy.

Avatar Polski_Dragoon2137

22 stycznia 2023, 18:13

@JaJestemZWami: szanowanie kobiet to nie to samo co bycie simpem,bycie simpem przewartosciowuje kobiety,wtedy kobiety nie maja szacunku dla mezczyzn

Avatar JaJestemZWami

22 stycznia 2023, 18:14

@Polski_Dragoon2137: ale ja liczyłem na kupa deszcz

Avatar Polski_Dragoon2137

22 stycznia 2023, 18:19

@JaJestemZWami: to sie przeliczyles

Avatar
Knull

22 stycznia 2023, 18:46

*osłów
Ale ogólnie sie zgadzam

Avatar GehziehdeinDirndlaus

22 stycznia 2023, 22:29

@JaJestemZWami: *szkalowaniu

Avatar pmackowiakopl

22 stycznia 2023, 17:02

pyszny kebab

Avatar
mayczal

21 stycznia 2023, 17:15

O nie, mam falshbacki z "Dipper goes to taco bell"

Avatar TrueStoryGuy

21 stycznia 2023, 16:21

Nie lubię kebsów.

Avatar Polski_Dragoon2137

21 stycznia 2023, 16:46

@TrueStoryGuy: jak to

Avatar TrueStoryGuy

21 stycznia 2023, 16:54

@Polski_Dragoon2137: Jeśli źle zrobiony, łatwo się rozlatuje, kwintesencja smaków jest zbyt wyrazista, mocna, jeśli tak można to opisać, samo smakuje nie tak najlepiej, ale jest sycące i nie jest to zdrowe jedzenie. Taki trochę lepszy fast food.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Fergus

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Powodzenia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka