Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2014, 19:51
chyba niższym?
Odpisz
11 lipca 2014, 22:45
Nie,wysoki głos to taki,no nie wiem mogę powiedzieć gruby,silny (inaczej mówiąc jak u Batmana),a niższy to taki jak np. śpiewają w operze,czy coś (nie wiedziałam jak to ująć xD)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 19:30
No właśnie na odwrót ;p Wysoki to taki bardziej piskliwy,a niski to taki gruby, mocny :3
Odpisz
2 maja 2015, 20:10
@laguna200: święta prawda :_) #YOLO
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:07
@laguna200: Jako muzyk potwierdzam.
Odpisz
28 października 2017, 16:02
@pinkoszmateusz: co tu ma ku*wa yolo do rzeczy
Odpisz
18 lutego 2018, 14:54
@pinkoszmateusz: xD
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2014, 07:27
A może rozmawia z nimi tylko rano, rano każdy ma niższy dźwięk głosu :P
Odpisz
29 maja 2014, 18:26
A może spotyka ciągle Grodzką w przebraniu?
Odpisz
29 maja 2014, 16:16
Auto-hejt
Odpisz