Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwciakowa

2 czerwca 2014, 16:49

Tyle że dziewczyny robią to dla was :) Pewnie teraz tak mówicie ale jak przyjdzie co do czego to zobaczymy ._.

Avatar SharpNeedle

6 sierpnia 2015, 09:36

@Oliwciakowa: Dla nas? dobry żart

Avatar Oliwciakowa

6 sierpnia 2015, 11:56

@SharpNeedle: a niby dla kogo

Avatar SharpNeedle

10 sierpnia 2015, 23:15

@Oliwciakowa: Dla siebie

Avatar Oliwciakowa

11 sierpnia 2015, 18:25

@SharpNeedle: bez sensu jest robić to dla siebie

Avatar SharpNeedle

11 sierpnia 2015, 18:26

@Oliwciakowa: Czy ktoś powiedział, że to co kobiety robią musi mieć sens?

Avatar epicmen

2 czerwca 2014, 20:56

To Butters z South Park :D

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2014, 19:05

A ja się nie maluje ,nie nosze szpilek i nie perfumuję. I co jestem wysoka,piękna i naturalnie pachnąca? Chyba tylko to pierwsze.

Avatar jacek1s

29 maja 2014, 19:13

No to jesteś wysoka,piękna<3 i nie pachniesz brzydko .-.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2014, 20:07

Samoocena - robisz to źle

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2014, 20:12

A niby dlaczego? Nie twierdze ,że jestem brzydka i paskudna tylko ,że nie wydzielam z siebie niezwykle słodkiej i cudownej woni ani nie jestem miss świata.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2014, 20:14

Samoocena - robisz to neutralnie. Lepiej? x)

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2014, 20:14

Tak. ;p

Avatar Mnich1

1 czerwca 2014, 20:51

Feromony są w pocie i to naturalny afrodyzjak. Można tu uznać za perfum ciała i przyciąga tylko określonych.

Avatar benman

2 czerwca 2014, 01:37

Albo jesteś brzydka,śmierdzisz ale cię to nie obchodzi.

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2014, 14:12

@benman: Chyba jestem pomiędzy. Dbam o higienę i o wygląd tak więc jak bezdomna nie wyglądam ,ale nie jestem niesamowicie piękna i nie staram się taka być na siłę więc nie robię makijażu ani nie nosze szpilek. i tak za młoda jestem.

Avatar lazur1225

2 czerwca 2014, 16:00

Nieeee. To znaczy że jesteś normalna ;)

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2014, 21:29

Jestem wysoka, brzydka, ale nie śmierdzę, do wuja wafla.

Avatar Forovsky

1 czerwca 2014, 21:15

Ale - on ma troche racji. No, żeby kobieta zaimponować mężczyźnie robi to co wyżej. A po ślubie? Hehehehheehe

Avatar Pstrong_Maciej

1 czerwca 2014, 20:48

To... To zupełnie logiczne.

Avatar natan100

28 maja 2014, 23:55

Polać mu!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar jacek1s
Dodane przez: jacek1s

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

No to posłuchane

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka