Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
No to posłuchane
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2014, 16:49
Tyle że dziewczyny robią to dla was :) Pewnie teraz tak mówicie ale jak przyjdzie co do czego to zobaczymy ._.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 09:36
@Oliwciakowa: Dla nas? dobry żart
Odpisz
6 sierpnia 2015, 11:56
@SharpNeedle: a niby dla kogo
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:15
@Oliwciakowa: Dla siebie
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:25
@SharpNeedle: bez sensu jest robić to dla siebie
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:26
@Oliwciakowa: Czy ktoś powiedział, że to co kobiety robią musi mieć sens?
Odpisz
2 czerwca 2014, 20:56
To Butters z South Park :D
Odpisz
29 maja 2014, 19:05
A ja się nie maluje ,nie nosze szpilek i nie perfumuję. I co jestem wysoka,piękna i naturalnie pachnąca? Chyba tylko to pierwsze.
Odpisz
29 maja 2014, 19:13
No to jesteś wysoka,piękna<3 i nie pachniesz brzydko .-.
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:07
Samoocena - robisz to źle
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:12
A niby dlaczego? Nie twierdze ,że jestem brzydka i paskudna tylko ,że nie wydzielam z siebie niezwykle słodkiej i cudownej woni ani nie jestem miss świata.
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:14
Samoocena - robisz to neutralnie. Lepiej? x)
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:14
Tak. ;p
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:51
Feromony są w pocie i to naturalny afrodyzjak. Można tu uznać za perfum ciała i przyciąga tylko określonych.
Odpisz
2 czerwca 2014, 01:37
Albo jesteś brzydka,śmierdzisz ale cię to nie obchodzi.
Odpisz
2 czerwca 2014, 14:12
@benman: Chyba jestem pomiędzy. Dbam o higienę i o wygląd tak więc jak bezdomna nie wyglądam ,ale nie jestem niesamowicie piękna i nie staram się taka być na siłę więc nie robię makijażu ani nie nosze szpilek. i tak za młoda jestem.
Odpisz
2 czerwca 2014, 16:00
Nieeee. To znaczy że jesteś normalna ;)
Odpisz
1 czerwca 2014, 21:29
Jestem wysoka, brzydka, ale nie śmierdzę, do wuja wafla.
Odpisz
1 czerwca 2014, 21:15
Ale - on ma troche racji. No, żeby kobieta zaimponować mężczyźnie robi to co wyżej. A po ślubie? Hehehehheehe
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:48
To... To zupełnie logiczne.
Odpisz
28 maja 2014, 23:55
Polać mu!
Odpisz