Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2024, 18:49
Me too.
Odpisz
24 stycznia 2023, 21:48
Jak się obudzisz sam z siebie to raczej nie zaśniesz spowrotem
Odpisz
23 stycznia 2023, 13:19
Wstaniesz, a nie obudzisz się
Odpisz
24 stycznia 2023, 16:23
@Murarzowa: Jak wstaniesz to trzeba się nawodnić i odwodnić, bo bak pełny, a w buzi pustynia. Po tym można się spokojnie położyć.
Odpisz
24 stycznia 2023, 16:33
@TrueStoryGuy: jak już to zrobisz to jesteś zbyt daleko od łóżka
Odpisz
24 stycznia 2023, 16:48
@Murarzowa: Poświęcenie na jakie jestem gotów.
Odpisz
24 stycznia 2023, 17:32
@TrueStoryGuy: Wstanie to bardziej rozpoczęcie funkcjonowania normalnego, a nie obudzenie się tylko po to by wziąć wodę alboco
Odpisz
24 stycznia 2023, 17:41
@Peroczek: Wstanie to wstanie z łóżka, nie każdy jest takim napalańcem, by od razu po wstaniu robić coś użytecznego lub pracowitego.
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2023, 17:05
Szkoda, że zazwyczaj mam tak tylko wtedy gdy muszę wstać
Odpisz
24 stycznia 2023, 16:53
Jako narkoleptyk muszę powiedzieć, że rel.
Odpisz
24 stycznia 2023, 16:39
Osoby z problemami z bezsennością łączmy się w bólu
Odpisz
23 stycznia 2023, 13:27
Ale wlaściwie to tak
Uwielbiam to uczucie jak wstanę i wiem że mogę jeszcze spać dalej
Odpisz