memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 lutego, 07:07
k...a jagodowe
Odpisz
30 stycznia 2023, 15:56
Ja jadłem tylko takie...
28 stycznia 2023, 16:50
A gdzie 5-ty?
29 stycznia 2023, 00:41
@Moje_Rysunki12: zabrali
28 stycznia 2023, 11:09
Kojarzy ktoś Oskary kokosowe albo o smaku gumy balonowej?
28 stycznia 2023, 10:42
Ja już wolę mieć lody oskary niż oskary jako nagrody
28 stycznia 2023, 06:19
Mamy w domu? Nie widziałem już tych lodów od lat...
28 stycznia 2023, 00:35
Limonkowe smak dzieciństwa
27 stycznia 2023, 23:32
No i teraz porównaj smaki
27 stycznia 2023, 20:44
Pięta ktos jeszcze bananowego czy mi się coś uroiło za dzieciaka?
27 stycznia 2023, 19:57
Smaczniejsze
27 stycznia 2023, 19:42
27 stycznia 2023, 19:41
Takie lepsze
27 stycznia 2023, 19:30
Najlepszy był jabłkowy
27 stycznia 2023, 05:39
Oba fajne tbh
26 stycznia 2023, 14:36
Takie nawet lepsze
Edytowano - 27 stycznia 2023, 01:19
@Talerz: ale szybko znikają
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 lutego, 07:07
k...a jagodowe
Odpisz
30 stycznia 2023, 15:56
Ja jadłem tylko takie...
Odpisz
28 stycznia 2023, 16:50
A gdzie 5-ty?
Odpisz
29 stycznia 2023, 00:41
@Moje_Rysunki12: zabrali
Odpisz
28 stycznia 2023, 11:09
Kojarzy ktoś Oskary kokosowe albo o smaku gumy balonowej?
Odpisz
28 stycznia 2023, 10:42
Ja już wolę mieć lody oskary niż oskary jako nagrody
Odpisz
28 stycznia 2023, 06:19
Mamy w domu? Nie widziałem już tych lodów od lat...
Odpisz
28 stycznia 2023, 00:35
Limonkowe smak dzieciństwa
Odpisz
27 stycznia 2023, 23:32
No i teraz porównaj smaki
Odpisz
27 stycznia 2023, 20:44
Pięta ktos jeszcze bananowego czy mi się coś uroiło za dzieciaka?
Odpisz
27 stycznia 2023, 19:57
Smaczniejsze
Odpisz
27 stycznia 2023, 19:42
Odpisz
27 stycznia 2023, 19:41
Takie lepsze
Odpisz
27 stycznia 2023, 19:30
Najlepszy był jabłkowy
Odpisz
27 stycznia 2023, 05:39
Oba fajne tbh
Odpisz
26 stycznia 2023, 14:36
Takie nawet lepsze
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2023, 01:19
@Talerz: ale szybko znikają
Odpisz