Mój ulubiony drewniany RPG z brzydką jak noc grafiką
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Ikony
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2023, 15:01
Jest jeszcze gothic 4 arcania gothic tylko z nazwy według mnie
Odpisz
28 stycznia 2023, 14:56
Skoro są tutaj fani Gothic'a, chciałbym wiedzieć dlaczego trzecia część jest uważana za gorszą.
Odpisz
28 stycznia 2023, 15:11
@Endev: Dla mnie to wygląda tak:
Rozgrywka:
Gothic 1 > Gothic 3 > Gothic 2
Lore/Historia
Gothic 1 == Gothic 2 > Gothic 3
Odpisz
28 stycznia 2023, 15:40
@Endev: Ponieważ trójka jest zrobiona na zupełnie innym silniku, znane nam postacie i cały interfejs wyglądają zupełnie inaczej i jest bardzo niedopracowana. Osobiście uważam ją za gorszą, ponieważ jako potencjalnego, nowego gracza, odrzuciła mnie od grania po 10 minutach. W sieci znajdziesz znacznie więcej powodów
Odpisz
28 stycznia 2023, 21:32
@Endev: gothic 3 polega na: idź do miasta, zrób nudne sidequesty, powtórz całość
Odpisz
28 stycznia 2023, 22:00
@Xardax: Więc... zadania poboczne w G1 i G2 wcale nie polegały na "idź, zabij, zbierz, znajdź" tak samo jak G3?
Odpisz
28 stycznia 2023, 22:01
@Endev: dokładnie tak
Odpisz
28 stycznia 2023, 22:03
@Xardax: No więc na czym polegały? Jaką rewelacyjną mechanikę zastosowano w G1 i G2?
Odpisz
29 stycznia 2023, 14:26
@Endev: W G1 i G2 są opcjonalne, a w G3 musisz je robić, aby kontynuować dalej fabułę, ale w 100% nie jestem pewny, bo przeszedłem jedynie 1, a resztę widziałem jak rodzina grała, mimo iż gram w te gry od ponad dekady.
Odpisz
29 stycznia 2023, 09:13
Muszę przyznać że zarówno gta 5 jak i 4 są dobrymi grami jednak wpadają w zupełnie inne gusta graczy 4 jest bardziej przyziemna 5 jest bardziej zwariowane jednak obie części mi się podobają jednak muszę przyznać że Gta online nie przypadło mi do gustu i szczerze jak byś się dało to bym zainstalował tylko tryb fabularny z gta 5 chyba że się da oddzielić onlina od fabuły a ja o tym nie wiem
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2023, 14:11
Ja kiedy słyszę gothic to już mi serce szybciej bije z podekscytowania i sentymentu.
Odpisz
28 stycznia 2023, 14:48
@Jadeja: Tylko se konia nie zacznij walić bo ręke złamiesz
Odpisz
28 stycznia 2023, 21:19
@AlPoziomka: spoko, już kiedyś złamałem jak waliłem do diego z gothic więc mam doświadczenie.
Odpisz
28 stycznia 2023, 22:51
@Jadeja: diego, co skusił to jego
Odpisz
28 stycznia 2023, 18:29
W sumie jestem fanem obu serii i GTA 4 faktycznie jest lepsze niż 5 moim zdaniem, a co do gothica to tutaj racja
Odpisz
28 stycznia 2023, 14:06
Nwm nie grałem w 5 👍
Odpisz
26 stycznia 2023, 20:43
Gta sie skończyło na san andreas
Odpisz
26 stycznia 2023, 08:56
GTA 4 jest lepsze od 5 bo nie waży 110GB
Odpisz
26 stycznia 2023, 08:57
@Murarzowa: Poza tym klimat jest bardziej przyziemny
Odpisz
26 stycznia 2023, 09:12
@Dyzer: Franklinie, musimy w 4 osoby napaść na bank rezerw federalnych
Odpisz
26 stycznia 2023, 09:18
@wiedeni: no w 5 już poszli na całość jeśli o to chodzi
Odpisz
26 stycznia 2023, 09:03
Ja tamwole gta sa oryginalne. Droższe na ps3 od gta 5
Odpisz