Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wikto4

29 stycznia 2023, 15:01

Jest jeszcze gothic 4 arcania gothic tylko z nazwy według mnie

Avatar Endev

28 stycznia 2023, 14:56

Skoro są tutaj fani Gothic'a, chciałbym wiedzieć dlaczego trzecia część jest uważana za gorszą.

Avatar zx2001

28 stycznia 2023, 15:11

@Endev: Dla mnie to wygląda tak:
Rozgrywka:
Gothic 1 > Gothic 3 > Gothic 2
Lore/Historia
Gothic 1 == Gothic 2 > Gothic 3

Avatar Turbek213

28 stycznia 2023, 15:40

@Endev: Ponieważ trójka jest zrobiona na zupełnie innym silniku, znane nam postacie i cały interfejs wyglądają zupełnie inaczej i jest bardzo niedopracowana. Osobiście uważam ją za gorszą, ponieważ jako potencjalnego, nowego gracza, odrzuciła mnie od grania po 10 minutach. W sieci znajdziesz znacznie więcej powodów

Avatar Xardax

28 stycznia 2023, 21:32

@Endev: gothic 3 polega na: idź do miasta, zrób nudne sidequesty, powtórz całość

Avatar Endev

28 stycznia 2023, 22:00

@Xardax: Więc... zadania poboczne w G1 i G2 wcale nie polegały na "idź, zabij, zbierz, znajdź" tak samo jak G3?

Avatar Xardax

28 stycznia 2023, 22:01

@Endev: dokładnie tak

Avatar Endev

28 stycznia 2023, 22:03

@Xardax: No więc na czym polegały? Jaką rewelacyjną mechanikę zastosowano w G1 i G2?

Avatar Krzysiek0013

29 stycznia 2023, 14:26

@Endev: W G1 i G2 są opcjonalne, a w G3 musisz je robić, aby kontynuować dalej fabułę, ale w 100% nie jestem pewny, bo przeszedłem jedynie 1, a resztę widziałem jak rodzina grała, mimo iż gram w te gry od ponad dekady.

Avatar Duszy_Dym

29 stycznia 2023, 09:13

Muszę przyznać że zarówno gta 5 jak i 4 są dobrymi grami jednak wpadają w zupełnie inne gusta graczy 4 jest bardziej przyziemna 5 jest bardziej zwariowane jednak obie części mi się podobają jednak muszę przyznać że Gta online nie przypadło mi do gustu i szczerze jak byś się dało to bym zainstalował tylko tryb fabularny z gta 5 chyba że się da oddzielić onlina od fabuły a ja o tym nie wiem

Avatar Jadeja

Edytowano - 28 stycznia 2023, 14:11

Ja kiedy słyszę gothic to już mi serce szybciej bije z podekscytowania i sentymentu.

Avatar AlPoziomka

28 stycznia 2023, 14:48

@Jadeja: Tylko se konia nie zacznij walić bo ręke złamiesz

Avatar Jadeja

28 stycznia 2023, 21:19

@AlPoziomka: spoko, już kiedyś złamałem jak waliłem do diego z gothic więc mam doświadczenie.

Avatar Turbek213

28 stycznia 2023, 22:51

@Jadeja: diego, co skusił to jego

Avatar OtokoNoKaze

28 stycznia 2023, 18:29

W sumie jestem fanem obu serii i GTA 4 faktycznie jest lepsze niż 5 moim zdaniem, a co do gothica to tutaj racja

Avatar AlPoziomka

28 stycznia 2023, 14:06

Nwm nie grałem w 5 👍

Avatar kokomando

26 stycznia 2023, 20:43

Gta sie skończyło na san andreas

Avatar Murarzowa

26 stycznia 2023, 08:56

GTA 4 jest lepsze od 5 bo nie waży 110GB

Avatar Dyzer

26 stycznia 2023, 08:57

@Murarzowa: Poza tym klimat jest bardziej przyziemny

Avatar wiedeni

26 stycznia 2023, 09:12

@Dyzer: Franklinie, musimy w 4 osoby napaść na bank rezerw federalnych

Avatar Dyzer

26 stycznia 2023, 09:18

@wiedeni: no w 5 już poszli na całość jeśli o to chodzi

Avatar pawelec323232e2

26 stycznia 2023, 09:03

Ja tamwole gta sa oryginalne. Droższe na ps3 od gta 5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Boberek00
Dodane przez: Boberek00
Tagi: #gta, #gry, #rpg, #gothic

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zdeklasowani znowu

Ikony

Nie są aż takie pyszne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka