Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sonic_w_fortnite

3 lutego 2023, 16:39

To jedna z najgorszych rzeczy na infie zaraz po scratchu i przed baltiem

Avatar Nie_mam_pomyslu_na_login

3 lutego 2023, 12:37

To nie jest aż takie złe. Gdy byłem w 2 klasie gimnazjum, to większość lekcji polegała na przepisywaniu tekstu do Worda.

Avatar Panciapa

30 stycznia 2023, 15:51

Avatar
Polymorphism1

27 stycznia 2023, 10:41

no tak bo w podstawówce powinni uczyć od razu programowania systemów operacyjnych w linuxie

Avatar mrak4

27 stycznia 2023, 10:42

cokolwiek było by lepsze niż plastyka ale na komputerze

Avatar
Polymorphism1

27 stycznia 2023, 10:44

@mrak4: w podstawówce jak sama nazwa wskazuje uczy się podstaw a to są właśnie podstawy

Avatar DaveAfton

27 stycznia 2023, 11:29

Zależy, która to klasa. W jakiejś 7 czy 8 naprawdę można by sobie darować malowanie, a zacząć choćby Offica czy jakieś podstawy programowania

Avatar fox306

27 stycznia 2023, 12:16

@DaveAfton: Na całe szczęście od 4 czy tam 5 klasy jest scracth ale worda można sobie odpuścić

Avatar Talerz

27 stycznia 2023, 15:14

@DaveAfton: u nas w klasach 6-8 było programowanie w C++ czy tam pythonie

Avatar fox306

27 stycznia 2023, 15:23

@Talerz: python jest w 8 ale podstawy

Avatar DaveAfton

27 stycznia 2023, 16:48

@fox306: Worda? Obsługa Worda jest bardzo potrzebna. Jedynym powodem wyrzucenia go mogłoby być to, że jest też w liceum (przynajmniej u mnie był)

Avatar PyraJejanska

29 stycznia 2023, 09:02

@DaveAfton: Na szczęście u nas od szóstej już był office i programowanie dla dzieci.

Avatar TakiOLogin

29 stycznia 2023, 03:02

Nie rel nigdy nie było tej chęci szczególnie jak jest programowanie

Avatar polska_cebulka

28 stycznia 2023, 23:43

panie areczku winda jest dla zarzadu dla pana jest ubuntu

Avatar Pochylona

28 stycznia 2023, 23:02

O boże, to zawsze tragedia była. Aż żyć się odechciewało.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 28 stycznia 2023, 22:15

Mam złe wspomnienia z laurkami na infie tylko dlatego, że w gimnazjum mieliśmy robić kartki świąteczne i miały byc rysowane w Paintcie.
A jak poprosilam typa by coś mi wytłumaczył to mnie skrzyczał i kazał mi robić kartkę w notatkniku (a tam poza życzeniami nie mogłam nic zrobić xD)

Avatar Achless

28 stycznia 2023, 21:15

Dosłownie mi nauczycielka obniżyła ocenę bo na laurce na 14.10 dałem za mało życzeń

Avatar Bright32

27 stycznia 2023, 11:18

OP chodzi do 4 klasy podstawówki i się dziwi

Avatar Quackmore

27 stycznia 2023, 16:41

@Bright32: a nie powinien?

Avatar Talerz

27 stycznia 2023, 15:12

Nie rel, wolę robić laurki w paincie niż bawić się w jakieś programowanie z którego nic nie rozumiem

Avatar AlPoziomka

27 stycznia 2023, 10:42

Rel, tyle że do eutk i utk gdy usłyszę słowo "prezentacja"

Avatar zx2001

27 stycznia 2023, 11:02

@AlPoziomka: Jak mogli ci to nazwać w taki sposób, a nie EU(p)S i NU(t)K'a.

Avatar AlPoziomka

27 stycznia 2023, 11:04

@zx2001: ?
Ja na techniku informatyku jestem

Avatar zx2001

27 stycznia 2023, 11:06

@AlPoziomka: No wiem, powinieneś mieć Eksploatację Urządzeń (peryferyjnych) i Sieciowych oraz Naprawa Urządzeń techniki Komputerowej. A nie te słabe nazwy co ci dali.

Avatar AlPoziomka

27 stycznia 2023, 11:08

@zx2001: to pierwsza klasa dopiero

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2023, 10:44

Lubię Informatykę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mrak4
Dodane przez: mrak4

Ch-chesz wyparować...?

Nie po oczach

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka