Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Nie po oczach
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2023, 16:39
To jedna z najgorszych rzeczy na infie zaraz po scratchu i przed baltiem
Odpisz
3 lutego 2023, 12:37
To nie jest aż takie złe. Gdy byłem w 2 klasie gimnazjum, to większość lekcji polegała na przepisywaniu tekstu do Worda.
Odpisz
30 stycznia 2023, 15:51
Odpisz
27 stycznia 2023, 10:41
no tak bo w podstawówce powinni uczyć od razu programowania systemów operacyjnych w linuxie
Odpisz
27 stycznia 2023, 10:42
cokolwiek było by lepsze niż plastyka ale na komputerze
Odpisz
27 stycznia 2023, 10:44
@mrak4: w podstawówce jak sama nazwa wskazuje uczy się podstaw a to są właśnie podstawy
Odpisz
27 stycznia 2023, 11:29
Zależy, która to klasa. W jakiejś 7 czy 8 naprawdę można by sobie darować malowanie, a zacząć choćby Offica czy jakieś podstawy programowania
Odpisz
27 stycznia 2023, 12:16
@DaveAfton: Na całe szczęście od 4 czy tam 5 klasy jest scracth ale worda można sobie odpuścić
Odpisz
27 stycznia 2023, 15:14
@DaveAfton: u nas w klasach 6-8 było programowanie w C++ czy tam pythonie
Odpisz
27 stycznia 2023, 15:23
@Talerz: python jest w 8 ale podstawy
Odpisz
27 stycznia 2023, 16:48
@fox306: Worda? Obsługa Worda jest bardzo potrzebna. Jedynym powodem wyrzucenia go mogłoby być to, że jest też w liceum (przynajmniej u mnie był)
Odpisz
29 stycznia 2023, 09:02
@DaveAfton: Na szczęście u nas od szóstej już był office i programowanie dla dzieci.
Odpisz
29 stycznia 2023, 03:02
Nie rel nigdy nie było tej chęci szczególnie jak jest programowanie
Odpisz
28 stycznia 2023, 23:43
panie areczku winda jest dla zarzadu dla pana jest ubuntu
Odpisz
28 stycznia 2023, 23:02
O boże, to zawsze tragedia była. Aż żyć się odechciewało.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2023, 22:15
Mam złe wspomnienia z laurkami na infie tylko dlatego, że w gimnazjum mieliśmy robić kartki świąteczne i miały byc rysowane w Paintcie.
A jak poprosilam typa by coś mi wytłumaczył to mnie skrzyczał i kazał mi robić kartkę w notatkniku (a tam poza życzeniami nie mogłam nic zrobić xD)
Odpisz
28 stycznia 2023, 21:15
Dosłownie mi nauczycielka obniżyła ocenę bo na laurce na 14.10 dałem za mało życzeń
Odpisz
27 stycznia 2023, 11:18
OP chodzi do 4 klasy podstawówki i się dziwi
Odpisz
27 stycznia 2023, 16:41
@Bright32: a nie powinien?
Odpisz
27 stycznia 2023, 15:12
Nie rel, wolę robić laurki w paincie niż bawić się w jakieś programowanie z którego nic nie rozumiem
Odpisz
27 stycznia 2023, 10:42
Rel, tyle że do eutk i utk gdy usłyszę słowo "prezentacja"
Odpisz
27 stycznia 2023, 11:02
@AlPoziomka: Jak mogli ci to nazwać w taki sposób, a nie EU(p)S i NU(t)K'a.
Odpisz
27 stycznia 2023, 11:04
@zx2001: ?
Ja na techniku informatyku jestem
Odpisz
27 stycznia 2023, 11:06
@AlPoziomka: No wiem, powinieneś mieć Eksploatację Urządzeń (peryferyjnych) i Sieciowych oraz Naprawa Urządzeń techniki Komputerowej. A nie te słabe nazwy co ci dali.
Odpisz
27 stycznia 2023, 11:08
@zx2001: to pierwsza klasa dopiero
Odpisz
27 stycznia 2023, 10:44
Lubię Informatykę
Odpisz