Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Dobrze czasem się oderwać
Co za przypadek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2022, 08:25
Ja mam problem z laptopem, nawet nie chce włączyć wifi a co dopiero połączyć się z jakąś siecią lub przynajmniej je wyświetlić
Odpisz
20 czerwca 2021, 21:20
Ok boomer
Odpisz
18 czerwca 2014, 13:40
Nierozumiem....
Odpisz
30 maja 2014, 13:26
Nie zasnę ;-;
Odpisz
29 maja 2014, 21:46
A ja akurat w nocy teraz to przeglądam... Dzięki jeja, nie będe mógł spać :(
Odpisz
29 maja 2014, 22:54
Czemu? To nie jest żadna straszna twarz ani nic podobnego. A jeśli to oglądałeś to po prostu pomyśl o czymś innym -,-
Odpisz
29 maja 2014, 22:57
21 godzina to u ciebie "w nocy " ? Pozdro...
Odpisz
30 maja 2014, 10:45
@Zenigets: prawie 22 była XD
Odpisz
30 maja 2014, 11:43
@Zenigets: Wiesz, a może on po prostu podał w nocy, bo OFICJALNIE o 21 jest już noc? -.-
Odpisz
29 maja 2014, 21:04
nie będe mógł a spać
Odpisz