Prezent od dobrych sąsiadów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2014, 18:11
Czemu Niemcy mają napisane ,,Niemcy'' po niemiecku a Rosja po Angielsku ?
Odpisz
31 maja 2014, 18:28
@Bilolus1: Żeby nie było w cyrylicy.
Odpisz
31 maja 2014, 21:03
@Bilolus1: I jeszcze ten umlaut się przypałętał...
Odpisz
17 grudnia 2014, 22:30
@Bilolus1: wiesz ze rosja po rosyjsku to Россия
Odpisz
17 grudnia 2014, 22:59
@PanPomidor: Brawo , wiem i odpisałeś na komentarz z Maja .
Odpisz
19 grudnia 2014, 21:58
@Bilolus1: A, nie zobaczylem na date sorki
Odpisz
9 sierpnia 2018, 16:32
@PanPomidor: Następnym razem uważaj na datę
Odpisz
6 czerwca 2014, 23:14
to nie prawda to było maroko nie polska :( jestem oburzona
Odpisz
11 czerwca 2014, 18:49
@NNTT92: 1.Maroko ma inną flagę 2. TO POLANDBALL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
12 maja 2020, 12:08
@NNTT92: NO PENTAGRAM DID U MEAN MONEJKO?
Odpisz
29 maja 2014, 18:51
Pamiętam to ><
Odpisz
31 maja 2014, 18:03
@PolandbaII: Masz źle kolory ustawione NIE!
Odpisz
31 maja 2014, 18:27
@jezuz13: własnie on ma dobrze wtedy kiedy sie to wydażyło ubrał swoje kolorowe spodnie do góry nogami
Odpisz
31 maja 2014, 18:29
Kto zakłada spodnie na głowę? zastanów się
Odpisz
31 maja 2014, 18:30
@jezuz13: W zasadzie to wystarczy zrobić dziurę na głowę w kroku i... nieważne.
Odpisz
31 maja 2014, 18:30
@jezuz13: NO POLAND BALL PANIE NIEKUMATY
Odpisz
1 czerwca 2014, 08:32
@jezuz13: Wtedy byłem taki naiwny i głupi,że założyłem spodnie na głowę ;-;.Poza tym i tak nie mam rąk ani nóg,więc nie ma różnicy.
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:49
@PolandbaII: Ja myślę że jest różnica chyba nie masz członka :p
Odpisz
31 maja 2014, 21:19
ch***we to nie polska flaga...
Odpisz
31 maja 2014, 23:37
@cyprian1219: To jest specjalnie, jakiś debil na memowisku chciał obrazić jakiegoś polaka i zrobił pare komiksów z PolandBallem. (Ta taka jakby polska)
Odpisz
1 czerwca 2014, 06:38
@karol99_99: Poprawię cię:
To jest specjalnie, dla żartów.
Odpisz
1 czerwca 2014, 09:01
@shark2199: Nie, jakiś koleś zrobił przypadkowo,bo polak na blogu, na którym Polandball się narodził,kaleczył język angielski
Odpisz
1 czerwca 2014, 08:47
dlaczego polandball ma zawsze kolory na odwrót
Odpisz
1 czerwca 2014, 08:54
@Mily99a: bo to monakoball
Odpisz
31 maja 2014, 22:59
Od kiedy nasza flaga jest czerwono-biała? Przegapiłam coś?
Odpisz
6 czerwca 2014, 23:15
@Wikta5: właśnie to jest Maroko
Odpisz
26 lipca 2014, 13:50
@NNTT92: To PollandBall!
Odpisz
9 listopada 2014, 21:24
@Wikta5: Bo to nie flaga polski to tak jakby znak Polski w Balla tak jak te nowe logo
Odpisz
9 listopada 2014, 21:39
Naprawdę? Wiem co to znaczy. No po tych 6 miesiącach oglądania obrazków z polandball'em trudno nie wiedzieć -,-"
Odpisz
10 listopada 2014, 09:09
@Wikta5: A skad mam to wiedziec 1 raz cie widze
Odpisz
10 listopada 2014, 12:15
A data dodania komentarza to pies?
Odpisz
10 listopada 2014, 12:19
@Wikta5: A czy ja na to patrze?
Odpisz
10 listopada 2014, 15:45
To może warto było by zacząć.
Odpisz
10 listopada 2014, 18:19
@Wikta5: Nie
Odpisz
10 listopada 2014, 21:25
So close... Dobra nie było tematu...
Odpisz
29 maja 2014, 20:45
jak wygląda monako ball tak się zastanawiam
Odpisz
31 maja 2014, 18:13
@bylejakbylegdzie: jak Polska
Odpisz
31 maja 2014, 21:01
@bylejakbylegdzie: Ciekawsza byłaby Nepalu ;).
Odpisz
31 maja 2014, 19:10
Ja chyba zacznę pisać pod każdym obrazkiem że to nie jest polska tylko POLANDBALL i ona taka musi być przekręcona. Czepiacie się wielce obrazka który ma wydźwięk satyryczny i wyśmiewa wady (w tym przypadku naiwność), a jak wywieszają naszą flagę gdzieś do góry nogami to Sikorski klepie siebie po plecach i mówi nic się nie stało.
Odpisz
31 maja 2014, 18:58
czemu polska to voltorb na tym obrazku
Odpisz
31 maja 2014, 18:52
Czemu Polska w tym obrazku jest czerwono biała ???
Odpisz
31 maja 2014, 20:45
@adamszu: bo autor tej serii był tak je**ięty że monako pomyliło mu się z polską
Odpisz
31 maja 2014, 18:29
nie nawidze tej serii
powód: hambienie flagii i ojczyzny polski my jesteśmy rzecz pospolia polska a oni nam wcisakją ze jesteśmy monako
(jak zwykle dajcie łapke w dół jak wam sie podoba)
Odpisz
31 maja 2014, 18:40
Jak my się na jeja naśmiewamy z ruskich, niemców amerykańców i koreańczyków to jest okej, tak?
Odpisz
31 maja 2014, 18:45
Może najpierw ty przestań hańbić język polski swoją gramatyką?
Odpisz
31 maja 2014, 18:51
tak ludzie mnie popierają !!!
Odpisz
31 maja 2014, 20:14
Poparcie trzech osób na 16 to nie jest nic niezwykłego.
Odpisz
31 maja 2014, 20:46
@Piotr99: mnie popierją ludzie dający strzałki w dół :P
Odpisz
31 maja 2014, 22:02
nie lubisz bo co bo za bardzo zaawansowany angielki żeby cośzrozumieć?
Odpisz
1 czerwca 2014, 13:49
Panie pseudo patriota, ja panu coś wytłumaczę, to zwykła pomyłka i tak już z tym zostało a Polskę to hańbisz ty swoim istnieniem. A tak nie da się już tego kraju bardziej zhańbić.
Odpisz
1 czerwca 2014, 13:56
@Piotresiek: juz rozumiem ale ja przynajmniej nie hambie dobrego imienia innych polaków jak ty
Odpisz
2 czerwca 2014, 07:29
Naucz się wpierw pisać, potem wal fochy o takie błahe sprawy.
Odpisz
2 czerwca 2014, 16:47
@Piotresiek: własnie postanowiłem zwracać uwage na to
Odpisz
2 czerwca 2014, 18:14
I po co mi to mówisz? Zachowaj to dla siebie.
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2014, 18:15
Myślałem, że to pokemon voltorb...
Odpisz