Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2023, 13:03
o co chodzi
Odpisz
3 lutego 2023, 13:20
@Kargon: Rząd postanowił osobom które będą wtedy szły do 4 klasy dać po laptopie czyli znowu rzucanie hajsu w błoto
Odpisz
3 lutego 2023, 15:59
@doktorplaga2255: ja pie....e........ Witamy k...a ponownie w wesołym cyrku
Odpisz
3 lutego 2023, 19:32
@doktorplaga2255: aha
Odpisz
4 lutego 2023, 10:58
@Kargon: japie....e czy to prawdziwy kargon?
Odpisz
5 lutego 2023, 01:34
@Kargon: kargon to ty? czy sie pod kargona potrzywasz
Odpisz
5 lutego 2023, 16:20
@zupek_jeja: to ja kargon Kargon Mapper NYR Studio a ty to kto
Odpisz
5 lutego 2023, 22:38
@Kargon: a taki random z discorda
mam takie pytanie co ty kuzwa brales piszac to
Odpisz
6 lutego 2023, 13:29
@zupek_jeja: a to XD Nic brałem bylem wk...iony a juz nei mam tego konta na dsc
Odpisz
6 lutego 2023, 22:33
@Kargon: to dobrze
Odpisz
4 lutego 2023, 08:00
Odpisz
3 lutego 2023, 13:34
Dlaczego akurat 4 klasiści? Mi w technikum bardziej by się przydał
Odpisz
3 lutego 2023, 13:38
@Achless: To akurat fakt, 4 klasisci będą co najwyżej grać na tym w Robloxa
Odpisz
3 lutego 2023, 15:16
@tata113m: *liczba mszy w robloxie zwiększa się*
Odpisz
3 lutego 2023, 17:45
@tata113m: w sumie pomysł dobry, bo ograniczy bagaż. Aplikacja do notatek, w niej kilka wirtualnych zeszytów do każdego przedmiotu i dziennik elektroniczny. Szkolną sieć zorganizować tak, by w czasie lekcji nic innego niż te aplikacje i ewentualnie wyszukiwarki nie dało się odpalić.
Ale żeby tak to działało to potrzeba bardziej radykalnych zmian w szkołach, samo kupienie laptopów nic nie zdziała.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2023, 13:30
Jak myślicie? Laptopy to będzie jakiś piętnastoletni złom z lombardów? Czy raczej jakieś tanie badziewia po 1000 zł?
Odpisz
3 lutego 2023, 13:36
To i to pewnie
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2023, 13:41
najpewniej te drugie, zwane też chromebookami. używałem takiego w życiu kilka razy i wszystko się tam wieszało
Odpisz
3 lutego 2023, 13:45
@PlayerName_XaXa: Do Youtube i pomniejszego surfowania w necie wystarczy, notatnik i paint to tak w zestawie którego i tak nigdy dzieciaki nie użyją
Odpisz
1 lutego 2023, 17:44
ogółem co sądzicie o tym pomyśle naszego ukochanego rządu?
Ma sens czy nie? Dlaczego?
Odpisz
1 lutego 2023, 18:17
@piotrkacz: nie
Większość 4 klasistów już ma kompa czy lapka przez zdalne, to nie ma sensu bo po ...j skoro już nie ma zdalnych, te lapki będą takimi ziemniakami, że ciężko będzie z jakimiś programami, kasa w błoto
Odpisz
1 lutego 2023, 18:20
@Kemono16: a uczniowie sprzedadzą po połowie realnej ceny pewnie jeszcze
No więc podzielamy zdanie w tej sprawie
Odpisz
3 lutego 2023, 12:07
@piotrkacz: Cały nasz system edukacji jest z XIX wieku także te komputery nie pomogą za wiele. Miałoby to sens gdyby nasz system oparty był o model na przykład fiński.
Odpisz
3 lutego 2023, 12:13
@Kemono16: plus te laptopy pewnie będą kupione u kogoś powiązanego z PiSem, jak z respiratorami
Odpisz
3 lutego 2023, 13:22
@piotrkacz: Pomysł tak dziwny i ...jowy że szkoda gadać zwykłe rozdawnictwo i czemu akurat 4 klasy tylko nie rozumiem tego ani trochę
Odpisz
3 lutego 2023, 13:15
Znowu nas ojebią na hajs
Odpisz
1 lutego 2023, 17:25
O co chodzi?
Odpisz
1 lutego 2023, 17:26
@TrueStoryGuy: wydaje mi się, że chodzi o laptopy dla 4 klasistów
Odpisz
1 lutego 2023, 17:22
Jak będzie meltdown v2 to Stacjonarki też oberwą, a jeśli chodzi o kamerki i mikrofony, to jak wyjdą na jaw podsłuchy z nich, to i tak tylko po to, by przykryć to co robią telefony.
Odpisz
1 lutego 2023, 17:20
Ciekawe czy to jakoś bardzo wpłynie na rynek półprzewodników
Odpisz
1 lutego 2023, 17:19
Odpisz