Roztargniony, ale szczerze kocha
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Zdeklasowani znowu
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2023, 21:13
czemu tak blisko moich urodzin widzę tak dużo memów o urodzinach
Odpisz
6 lutego 2023, 22:08
@Shpaygersharen: Kiedy masz
Odpisz
6 lutego 2023, 22:09
@IMatiq: 8 luty
Odpisz
6 lutego 2023, 22:09
@Shpaygersharen: O Ja 4 dni po tobie
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2023, 09:36
@Shpaygersharen: to wszystkiego najlepszego. Pisze teraz, bo później zapomnę. Jestem doslownie jak gość z mema
Odpisz
7 lutego 2023, 09:38
@IMatiq: wszystkiego najlepszego (odczytaj w niedzielę, btw nie musisz przynajmniej cukierków do szkoły/pracy zanosić)
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2023, 09:42
@Katrina2712: ja z podkarpackiego :/
Ale i tak nie przyniosę hihihia
Odpisz
7 lutego 2023, 09:47
@Shpaygersharen: ja nigdy nie musiałam bo zawsze bylo wolne od szkoły, a w pracy się w to nie bawię tylko jem jak przynoszą inni :D
Odpisz
31 stycznia 2024, 21:38
@Katrina2712: dziękuję za życzenia :)
Odpisz
14 lutego 2024, 07:47
@IMatiq: sorry że spóźniony jestem, ale wszystkiego najlepszego!
Odpisz
21 lutego 2024, 15:22
@ioioio: dziękuję także :)
Odpisz
22 lutego 2024, 19:41
@ioioio: spóźnione dziękuję
Odpisz
7 lutego 2023, 17:44
To już jest tak prawdziwe, że do mema się nie zalicza......
Odpisz
3 lutego 2023, 13:07
też tak mam czasem
Odpisz
3 lutego 2023, 12:30
Urocze. Jeszcze ten uśmiech jak się zorientował
Odpisz