Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Co za przypadek
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2023, 19:40
Dokładnie w tym momencie powinienem odrabiać pracę domową
Odpisz
5 lutego 2023, 01:26
Wystarczy szybko zrobić obowiązki i można robić przyjemności
Odpisz
4 lutego 2023, 18:16
czyli moje dzieciństwo nadal trwa. bardzo mnie to pocieszyło, dzięki
Odpisz
4 lutego 2023, 18:39
@Staropolanka_Niegazowana: do czasu
Odpisz
4 lutego 2023, 19:08
@Crln_7: nie strasz, nie strasz, bo się pan zesrasz
Odpisz
4 lutego 2023, 22:41
@Staropolanka_Niegazowana: fakt, nie strach.
Odpisz
4 lutego 2023, 22:45
@Crln_7: .
Odpisz
4 lutego 2023, 22:50
@Staropolanka_Niegazowana: ,
Odpisz
5 lutego 2023, 00:14
@Crln_7: czemu jesteś taki przygnębiony, skąd to zwątpienie? nie próbowałeś się ocalić np. RACJONALIZACJĄ?? spoko mechanizm obronny, nie wiem czemu mówi się o nim tyle złego
Odpisz
5 lutego 2023, 00:25
@Staropolanka_Niegazowana: nie rozumiem po czym stwierdzasz takie rzeczy.
Odpisz
5 lutego 2023, 00:36
@Crln_7: już cię wprowadzam w mój sposób myślenia: otóż uważam, że bycie realistą jest zgubne i przynosi więcej złego niż dobrego
Odpisz
4 lutego 2023, 19:00
A co jeśli jestem oboma?
Odpisz
4 lutego 2023, 23:54
@Shpaygersharen: to chyba wiek nastoletni albo jakieś zaburzenia psychiczne, pewnie oba
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2023, 00:21
@Zwykla_Anonka: idealnie, mam 15 lat (w sumie to dopiero za 3 dni) i muszę odkryć swoje zaburzenie psychiczne, nareszcie będzie czym się chwalić w internecie/s
Odpisz
4 lutego 2023, 17:36
To ja już w pierwszej klasie liceum byłem
Odpisz
4 lutego 2023, 11:19
Każdego dnia.
Odpisz
3 lutego 2023, 22:52
Dorosłość jest wtedy kiedy memy nie mówią Ci kiedy jesteś dorosły
Odpisz
3 lutego 2023, 22:17
No to wychodzi, że dorosły byłem już w gimnazjum.
Odpisz
3 lutego 2023, 22:13
Niekoniecznie to co jest opisane w memie to podejście
Dorosłość to jest bardziej wtedy kiedy rozumiesz że lepiej już nie będzie
Odpisz