Ciekawe co przyniesie przyszłość?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2014, 22:00
To je Zayn Malik ??
Odpisz
29 maja 2014, 21:21
Lepiej codziennie wrzucać banknot 10 zł do ognia niż palić ten syf, kasy stracisz tyle samo ale przynajmniej nie dostaniesz raka płuc.
Odpisz
1 czerwca 2014, 10:46
@LSD2000: raka puc
Odpisz
1 czerwca 2014, 13:51
@jezuz13: cfelu
Odpisz
1 czerwca 2014, 14:10
hahah :D
Odpisz
1 czerwca 2014, 15:47
@LSD2000: a jeszcze lepiej wrzucac te 10 zl do skarbonki xD
Odpisz
1 czerwca 2014, 19:58
@gulpin: az mi sie kawal przypomnial gdzie koles codziennie wrzucal 1 groszowki do skarbonki i po jakims czasie zbil te skarbonke naliczyl w niej 3 zł a skarbonka kosztowała 6 :D
Odpisz
1 czerwca 2014, 15:46
raka puc ? xD coo? xD
Odpisz
29 maja 2014, 17:39
Padłem XD
Odpisz
29 maja 2014, 17:48
@WiemKimJestes: POWSTAŃ
Odpisz
29 maja 2014, 18:38
@natan100: Wiedziałem, że to ktoś napisze...
Odpisz
29 maja 2014, 22:00
@WiemKimJestes: PAłEREJT
Odpisz
30 maja 2014, 14:17
@natan100: POCAŁUJ ZIEMIĘ
Odpisz
1 czerwca 2014, 11:27
@Wilczek89: A ja myślałem że SNIKERS XD
Odpisz
1 czerwca 2014, 12:17
i jedziesz dalek
Odpisz
1 czerwca 2014, 13:49
@bylejakbylegdzie: A no faktycznie XD cos mi się pokręciło :D
Odpisz
1 czerwca 2014, 08:28
To proste co przyniesie przyszłość: Słownik Ortograficzny.
Odpisz
1 czerwca 2014, 09:16
@imichal3: Te błędy są specjalnie.
Odpisz
1 czerwca 2014, 09:51
@drzewiec: Wiem.
Odpisz
1 czerwca 2014, 12:16
@imichal3: Nie wiesz.
Odpisz
1 czerwca 2014, 12:17
@gelo1238: czemu miałbym nie wiedzieć?
Odpisz
1 czerwca 2014, 12:37
@imichal3: Bo ja jestem twoim władcą i panem i ci rozkazuję. Po 2 ja wiem to czego ty nie wiesz, a nawet to co wiesz.
Odpisz
1 czerwca 2014, 12:44
@gelo1238: nie jesteś moim panem. Skoro wiesz to o czym teraz myślę?
Odpisz
1 czerwca 2014, 12:47
@imichal3: A ja wiem o czym myślisz.
Odpisz
1 czerwca 2014, 12:52
@gelo1238: ha więc nie wiesz co wiem i co myślę, nawet nie jesteś moim panem i władcą. DOWIDZENIA.
Odpisz
1 czerwca 2014, 19:17
@imichal3: Вы облажался?
Odpisz
29 maja 2014, 18:30
Takie gimnazjalne ale takie śmieszne.
Odpisz
29 maja 2014, 18:30
Przybywa nowa fala zwiadowców.
Odpisz
1 czerwca 2014, 10:50
@Xenomorph: skiżdżaj
Odpisz
1 czerwca 2014, 10:54
@Kosmita123: Nope.
Odpisz